Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Brňáci se pochlapili: Tisíce jich budou blokovat pochod nácků městem! Pro méně chápavé natočili i instruktážní video!

Zdroj: youtube.com
Ve vedení redakce eXtra.cz je napůl židovský synek Pavel Novotný a napůl Arabka Leila Tuček, to je dostatečný argument pro to, že když se někde objeví nácek, máme chuť mu narvat do zadku tácek, protože na posuzování kohokoli podle rasy, náboženského vyznání, orientace nebo barvy jsme fákt alergičtí. A tak protentokrát došlo k nečekané situaci, kdy musíme dát palec nahoru Brnu, městu, o kterém zpravidla tvrdíme, že neexistuje. Uděláme výjimku a existenci městečka, které si někteří pletou s poslední zatáčkou před Vídní, pro dnešek uznáme!

Prvního května mají neonacisté z Dělnické mládeže naplánovaný pochod Brnem. A Brňáci se pochlapili a rozhodli se ho blokovat. V Brně většinou platí, že co se řekne, to se udělá (ne vždy jsou z toho všichni nadšení, jako například v případě megafalusu stojícího přímo na náměstí Svobody), ale protentokrát by bylo dobré, aby to nebyly jen plané řeči na Facebooku.

Právě na sociální síti vznikla skupina s názvem - Na 1. máje Brno blokuje! - a týká se právě pochodu neonacistů, které sice nikdo nikde nechce, ale neustále někudy chodí.

Pochod neonacisté pořádali naposledy před čtyřmi lety v roce 2011. Tehdy se na odpor postavilo více než 1500 lidí, kteří průvod blokovali. A podle toho, kolik lidí se staví na odpor nyní, se očekává účast odpůrců ještě větší!

Ve Štatlu k tomu natočili i celkem povedený klip a tak nějak celkově jim prostě fandíme.

Pro blbečky v naší zemi prostě není místo, to tady cítíme tak nějak všichni, ne?

Související články

Další články