Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Brňáci opět ukázali svou zakomplexovanost: Neuvěříte, co moravský mladík prováděl s pražskými auty!

Zdroj: Profimedia, Facebook
Máte pražskou poznávací značku? Tak si v moravské "metropoli" dávejte pozor na svůj vůz. Brňáci totiž opět úřadují a vybíjejí si zlost na obyvatelích hlavního města.

Skupina náctiletých vzala útokem auta s pražskou poznávací značkou. Hlavním aktérem byl osmnáctiletý mladík, který značky strhával nebo ničil. Jeho řádění zastavili až policisté.

„Policisté přes tísňovou linku přijali oznámení od svědka, který z okna viděl, jak na parkovišti v ulici Koniklecově mládež odtrhává registrační značky z vozidel,“ uvedla na policejním webu mluvčí Andrea Cejnková.

Když muži zákona na místo dorazili, našli skupinku omladiny ve věku od 16-18 let. Jeden z mladíků se k činu později přiznal. Prý nemá rád obyvatele Prahy, a tak se vyřádil na jejich poznávacích značkách.

Policie hodnotí jeho chování jako přestupek.

Jeho nepochopitelné chování hodnotí i lidé v diskuzích. Správně poukazují, že spousta obyvatel Brna může mít auto na leasing, přičemž leasingové agentury sídlí v Praze. Auto má tedy automaticky pražskou RZ. Stejně tak se mohlo jednat o zaměstnance mezinárodních firem, které mají sídlo v hlavním městě. "Dost pravděpodobně tedy tento chytrák poškodil spoluobčana Brňáka, bohužel realita našeho města," říká jeden z diskutujících.

Související články

Další články