Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Britům spadl kámen ze srdce a strach se rozplynul! Královna Alžběta II. je opět ve formě

Alžběta II. je zdá se opět v pořádku.
Zdroj: Instagram/The Royal Family
+ Dalších 7 fotografií
Po zdravotních komplikacích Alžběty II. a odvolání povinností, které ji čekaly, byl celý svět napjatý a bál se o její život. Zdá se ale, že zdravotní stav je stabilizován a královna se opět ukázala na veřejnosti s úsměvem na rtech.

Zdravotní stav královny Alžběty II. (92) děsil lidi po celém světě. Komplikace spojené s jejím zdravotním stavem oznámil Buckinghamský palác před týdnem. Hlava ostrovního království dokonce musela zrušit účast na akcích naplánovaných dlouhé měsíce dopředu. A řetězec událostí, které to v Londýně rozpoutalo, nevěstil nic dobrého.

Konečně se objevily dobré zprávy a ne jen Britové, ale i zbytek světa si oddechli! Královna Alžběta II. se opět ukázala na nohou zdravá a s úsměvem na tváři. Zúčastnila se ceremoniálu v paláci Holyroodhouse v Edinburghu a vypadala skvěle.

Zdá se, že zdravotní potíže, které měla, nebyly tak závažné a zřejmě šlo o krátký odpočinek, který je v jejím věku zcela pochopitelný.

Související články

Další články