Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Britští studenti si doma zašli na jedno pivo. Probudili se v Amsterdamu!

Zdroj: tab.co.uk

Znáte to. Takový ten typický sobotní večer, kdy jdete na jedno do vaší oblíbené hospody a skončíte v nizozemském Amsterdamu. Nebo neznáte? Tak to asi nejste pařmeni jako následující dvojka britských studentů, kterým se podobný kousek podařil.

Kamarádi Nick a Ed si spolu v sobotu zašli na pár drinků do hospody v Newcastlu. Ze začátku vše probíhalo jako o každé jiné víkendové noci. Zádrhel přišel v momentě, když začali hrát opileckou hru, jejímž cílem je navzájem se hecovat do různých výzev a poté bodovat pravděpodobnost jejich splnění. Pokud je počet bodů obou hráčů totožný, výzva se musí splnit.

Ta jejich zněla odjet do Amsterdamu. A jelikož se oba shodli i ve svém bodování, muselo se jednoduše jet Vrátili se do společného studentského bytu, sbalili zavazadla a zabookovali si let na pátou hodinu ranní se zpáteční letenkou ve středu. "Říkali jsme si: 'Nepřemýšlej o tom, nepřemýšlej o tom, prostě to udělej.' Nikdy bychom si nepomysleli, že to skutečně uděláme!" okomentoval celou akci Nick.

V neděli ráno se už procházeli ulicemi nizozemského hlavního města. Prvotní nadšení nahradilo nepříjemné zjištění, že jsou vlastně tak trochu bez peněz, a proto zkoušeli prodat po zastavárnách svůj iPod. Z jejich cesty neměli zrovna moc radost ani rodiče, kteří jim vzkázali, že jsou idioti.

Než se ale pustíte do stejného soudu jejich počínání i vy, přiznejte si, že jim ve skutečnosti ve skrytu duše strašně závidíte a na podobný spontánní výlet byste nikdy neměli koule!

Související články

Další články