Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Britský zpěvák Seal dovádí v Praze: U Habery v obýváku a na party s Marešem!

Víme, co dělal Seal v Praze!
Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Britská hudební legenda Seal (54) je v Praze! Do české metropole přijel na pozvání manažera skupin Chinaski a Lucie a v pondělí měl vážně nabitý program. Bývalý manžel topmodelky Heidi Klum (44) stihl jak návštěvu u Paľa Habery (55) v pražských Hodkovičkách, tak večírek v centru stověžaté, kde nechyběly další české celebrity.

Seal v pondělí obdařil matku měst svou návštěvou. Do Česka ho pozval manažer skupin Chinaski a Lucie. Můžeme jen hádat, zda spolu něco připravují. Zpěvák a skladatel se zjizvenou tváří měl v každém případě v Praze zajímavý program. Setkal se hned s několika českými celebritami.

Spolu s hudebním producentem Cameronem Rizzim zašel Seal na návštěvu k Pavolu Haberovi. V jeho domě v pražských Hodkovičkách podle všeho strávil delší čas. Slovenský zpěvák neprozradil, co v obýváku vedle klavíru několik desítek minut řešili. Je ale jasné, že se mu tento den už navždy zapíše do paměti. „Bylo milé, když se včera tito chlapci zastavili na návštěvu. Ponožky musí být na fotce také,“ napsal stroze k fotce.

Z jihozápadu města poté Seal zamířil rovnou na večírek do centra. V baru Hemingway na Starém Městě se potkal hned s několika českými celebritami, které byly z jeho přítomnosti jako u vytržení.

Třeba Leoš Mareš (41), který se právě vrátil z dovolené v tropickém ráji, přiznal, že je Sealovým velkým obdivovatelem. „Tak nějak se těžko chápe to, že si celý večer povídáte s někým, koho celý život posloucháte,“ svěřil se moderátor na Instagramu.

Řeč hodila s britskou legendou i Nikol Štíbrová (31). „Už to vypadalo, že praštěná matka v baru s nikym pořádně nepokecá, naštěstí přišel Seal a probrali sme ty caparty, viď, taky ty příkrmy s Heidi prej normálně kupovali. Tak dobrý,“ prozradila v mírné nadsázce herečka na mateřské dovolené.

Zatím se neví, zda Seal stráví v Praze více dní, anebo už metropoli opustil.

Související články

Další články