Morris měl na starosti web Top Gear a účastnil se tak většiny natáčení. Že je Clarkson (54) podivín, potvrzuje s tím, že dobrou zkušenost neudělal vlastně s nikým z trojice Clarkson – May – Hammond.

„James May jednou například vypadal, že mě zastřelí, když jsem se zasmál tomu, co řekl o své kočce. Myslel jsem si, že vtipkuje, ale on nevtipkoval,“ říká Morris o Mayovi, který je na svého kocoura, kterého dostal od manželky Richarda Hammonda (45) Mindy, mimořádně fixovaný.

O Clarksonovi si nedělá absolutně iluze, zkušeností má prý dost. Nejdivočejší prý bylo natáčení v USA, kde si prosadil, že bude vše řídit, a vyhladovělý štáb byl na hranici vzpoury.

Nejděsivější pro Morrise byl prý ale samotný fakt, že Clarkson se do průšvihu dostal pro napadení produkčního Oisina Tymona, který je prý největší pohodář, jaký ve štábu dlouhé roky pracuje.

Ve výsledku buď dojde k úplnému konci Top Gearu, který sice generuje padesát milionů liber ročně, ale bez Clarksona je o ničem, případně to vyhlášenému rasistickému hulvátovi, kterého ale diváci milují, zase projde, což ale po událostech minulého moc nadějně nevypadá, respektive musel by se stát zázrak a ten se nestane, protože začíná být nad slunce jasné, že Clarkson měl setsakramentsky dobrý důvod Top Gear opustit.