Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Britský masér znásilnil svou klientku. Stalo se to i v Česku

Zdroj: Profimedia.cz
TRAUMA
Nemilé zprávy se dočkal Brit Cosmin Tudorache. Třicetiletý masér byl po více než třech letech u londýnského soudu obviněn za sexuální útok a znásilnění jedné ze svých klientek. On stále tvrdí, že žena k sexu svolila, ta je přitom zdrcená. Podobný případ se stal i v České republice.

Podle soudu si na podzim roku 2017 nejmenovaná žena objednala na k tomu určené internetové stránce soukromého maséra. Služba se uskutečnila u ženy v bytě, kde byla tou dobou sama. Odreagování mělo trvat hodinu a půl, změnilo se však v trauma.

Britský deník Daily Mail uvedl, že muž v průběhu masírování ženu znásilnil. Ta ztuhla a nemohla se ani hnout. Ležela a plakala. „Pokoušela jsem se jen dát nohy k sobě. Řeč mého těla byla myslím naprosto jasná. Uhýbala jsem, když se mě snažil políbit,“ řekla žena a doplnila, že rozhodně není člověkem, který by vyhledával lidský kontakt. "Proč by se mi to mělo líbit od cizího člověka?” sdělila žena, která se vyhýbá i přehnanému fyzickému kontaktu se svým přítelem.

Masér s jejím pohledem na nešťastnou situaci nesouhlasí. Tvrdí, že žena byla vzrušená a dotýkala se jeho intimních partií. To on bral jako výzvu k sexuálnímu aktu. Žena si přitom pouze přála, aby se jí dotýkal jen jako profesionální masér. Říká, že je naprosto nepřípustné, aby ji považoval za něco jiného než svého klienta. Poškozená několik hodin po děsivé zkušenosti kontaktovala policii a další roky žila ve strachu z toho, že útočník ví, kde žena bydlí.

Útočník Cosmin Tudorache je v současnosti ve vazbě, svá obvinění popírá. Žaloba uvedla, že u policejních výslechů však nebyl zrovna dvakrát rozrušený a u toho, co měl provést, se nijak nepozastavoval. U soudu pak se sklopenou hlavou vzlykal. O mužově trestu bude rozhodnuto v první polovině března.

Znásilnění při masáži není žádná novinka, stalo se to i v Česku

V Ostravě roku 2009 měl muž znásilnit svou klientku v provozně, kde poskytoval masáže. Ženu, která na lehátku ležela jen ve spodním prádle, muž pod záminkou dostání se k reflexním bodům v tříslech přiměl, aby si stáhla kalhotky.

Začal jí slovně lichotit, nabízel polibek, což znepokojená mladá žena odmítla. Snažila se zvednout a odejít, to už ji ale masér zalehl a násilím držel na lehátku. Postupně pak začal líbat celé její tělo, dokonce ji i orálně dráždil. Žena se bránila, ale marně.

Po nějaké době toho útočník nechal a poškozené se podařilo obléct a odejít. Žena trpěla posttraumatickou stresovou poruchou i v dalších letech. Masér byl v roce 2012 odsouzen na pět let.

Jestli se stanete obětí podobného činu, nebojte se kontaktovat Policii ČR a vyhledat odbornou pomoc.

Související články

Další články