Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Britská show, ve které se souloží v krabici, se rozšiřuje do světa! Je totiž nesmírně populární. O co přesně jde?

Pořad, ve kterém se před kamerami souloží v krabici.
Zdroj: YouTube

Velké Británie se rozšiřuje do světa spousta pořadů. Například seriál Kancl se nejenže prosadil v Americe, ale Česká televize připravuje dokonce i tuzemskou verzi! Sherlock Holmes je obrovským hitem všude po světě a teď se do světa šíří další formát. Už i v Americe se má vysílat bizarní pořad z Británie s názvem Sex Box.

Jak už název napovídá, jde zde převážně o sex. O sex v krabici. Celé to probíhá tak, že se vezme několik párů, ty se zavřou do velké krabice, kde spolu souloží. Po dokončení své činnosti si jdou sednout do křesla a s několika experty si o svém souložení otevřeně povídají před obrovským diváckým publikem.

Je jasné, že tam nechodí pouze normální heterosexuální páry, ale také homosexuální lidé nebo postižení.

V Británii se na pořad dívá v průměru 1,2 milionu diváků, což je poměrně hodně na to, kolik je tam televizních stanic a jak tam mají sledovanost roztříštěnou.

No, a pokud to bude i v Americe úspěšné, možná se dočkáme i české verze! Roman Šmucler se už dlouho v televizi neptal, jaké máme pocity!

P. S.: Pokud vás hodně zajímá, jak vypadá ta britská verze, můžete se podívat zde.

Související články

Další články