Charlotte Crosby (24) je anglická televizní hvězdička, která se proslavila tím, že vymetala všechny možné reality show a hodně se o ní psalo, jelikož vypadala tak trošku jako paní, co chodí každý den svačit do fast foodu a ještě právě přijela ze zabijačky.

Stačilo ale pouhých pět měsíců, aby se z Charlotte stal někdo jiný. Najela na tvrdý režim diety a cvičení a v Portugalsku vyfotili někoho, kdo nemá s původní Charlotte nic společného.

Neuvěřitelně vypracované tělo navlékla do šatů, které nedovolují ani gram navíc, a má postavu, že bychom…

O.K., už nás to nebaví. Charlotte vypadá hrozně hezky, o tom žádná, ale ani nevíme pořádně, kdo to je, a vás to taky nezajímá, celý tento článek vlastně vznikl jen proto, abychom mohli na titulním obrázku rozpixelovat britskou celebritku a tím si pěkně utáhnout z redaktorů serveru Mail Online, kteří se minule rozčilovali, že jsme jim tuhle rozmazali na titulce vítězku jejich Miss Shelby Tribble.

Až tak, že jsme jim to museli vysvětlit, proč jsme to vlastně udělali.

Takže se podívejte do galerie na Charlotte, jak jí to sluší, a my slibujeme, že už budeme hodní a přestaneme pokoušet trpělivost tisku na ostrovech. Co my víme, třeba nás čte i královna a překládá jí to její komorník, čili až nám do centra připluje po Vltavě britská loď Jejího Veličenstva, začněte zdrhat a na nic se neptejte.

Děkujeme.