Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Britové vrací Meghan úder: Hanebná zrada královny! Rozpoutala válku, vztekají se

Britové vrací Meghan úder: Hanebná zrada královny! Rozpoutala válku, vztekají se
Zdroj: Profimedia
REAKCE
Rozhovor, o kterém diskutuje celý svět. Meghan Markle a její manžel princ Harry se rozmluvili pro americkou televizní stanici CBS. Meghan mimo jiné mluvila o rasismu, se kterým se setkávala – nebo také o tom, jak měl někdo z královské rodiny obavu o to, jakou barvu pleti očekávané dítě bude mít. Rozhovor ve společnosti vzbudil řadu reakcí. Co na to říkají vlivné osobnosti?

Zastánci královské rodiny

  • "V královské domácnosti není špetka rasismu. Z doby Harryho a Meghaniny svatby si pamatuju naprostý pocit přijetí Meghan a jejich svatby. Pokud jde o její duševní potíže, v rámci palácové struktury je i zdravotní služba a pamatuju si, že byla velmi zodpovědná, pokud jde o péči o zaměstnance a samozřejmě také o královnu a její rodinu," reagoval Charles Anson, tiskový tajemník rodiny z let 1990 až 1997.
  • "Dvouhodinový rozhovor poškodí všechny v britské královské rodině. Nechápu, proč ho (Harry a Meghan) poskytli, když sami tvrdili, že chtějí víc soukromí," uvedla Penny Junor, autorka biografie prince Charlese.
  • "Tento rozhovor je naprosto hanebnou zradou královny a královské rodiny. Čekal bych všechen tento zlovolný, destruktivní, prospěchářský nesmysl od Meghan Markle; ale od Harryho je ostudné, že ji nechal tímhle způsobem shodit jeho rodinu a monarchii," říká Piers Morgan, někdejší moderátor CNN, který má nyní v Británii ranní show.

Bojovníci za Meghan a Harryho

  • "Páni, oni ji skoro zabili. Jsem moc rád, že Meghan a Harry popadli to děcko a vypadli tam odtud," tvrdí Saeed Jones, americký básník a spisovatel.
  • "Meghan v rozhovoru odhalila svůj boj o duševní zdraví. Doufejme, že její upřímnost povede k větší pomoci pro ty, kdo ji potřebují," říká Billie Jean King, bývalá americká tenisová šampionka.
  • "Nebuďte na omylu, Meghan právě vyhlásila válku královské rodině, když v rozhovoru s Oprah řekla: 'Byli ochotní lhát, aby chránili jiné členy rodiny.'" Dan Wooton, bývalý dopisovatel britského listu The Sun.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy