Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Britney Spears zdrtil dokument o jejím životě. Dva týdny jsem probrečela, přiznala princezna popu

Britney Spears zdrtil dokument o jejím životě. Dva týdny jsem probrečela, přiznala princezna popu
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Britney Spears
Zpěvačka Britney Spears (39) neprožívá zrovna šťastné období. Od roku 2008, kdy se psychicky zhroutila, z rozhodnutí soudu ztratila svéprávnost a o její majetek se musí starat zpěvaččin otec. Nedávno navíc vznikl nový dokument o jejím životě Osvoboďte Britney Spears, který slavnou celebritu psychicky zdeptal ještě víc. "Plakala jsem dva týdny a stále občas brečím," svěřila se zpěvačka na sociálních sítích.

Být světovou celebritou není nic jednoduchého, o čemž se přesvědčila zpěvačka Britney Spears. Její úspěšnou kariéru lemuje množství přešlapů, které měl na svědomí často nestabilní psychický stav populární umělkyně. Vše pak vygradovalo v roce 2008, kdy se zpěvačka psychicky zhroutila a musela z rozhodnutí soudu přejít do poručnické péče svého otce Jamieho Spearse, ve které je dodnes. Není tak divu, že životní příběh Britney doslova vyzýval k natočení dokumentu.

Tak se i stalo a v letošním roce měl premiéru dokument Osvoboďte Britney Spears, který má na svědomí režisérka Samantha Stark. Snímek vyvolal mezi zpěvaččinými fanoušku velkou odezvu, sama Britney z něj ale byla zničená, byť ho neviděla celý, ale jen útržky. Na víc totiž neměla sílu. "Nesledovala jsem dokument, ale z toho, co jsem viděla, jsem se cítila ponížená ze světla, do kterého mě tvůrci uvrhli. Plakala jsem dva týdny a stále občas brečím," svěřila se zpěvačka v prohlášení na Instagramu.

Tančí, aby si zachovala rozum

Ve své zpovědi si také postěžovala, že byla celý život vystavena před zraky lidí, kteří ji neustále soudili. "Můj život byl vždy velmi propíraný a sledovaný. Vždy jsem byla ohromně posuzována, urážena a ztrapňována médii. A stále i v dnešní době jsem," uvedla Britney, a zároveň přiznala, že není v lehké situaci.

"Pro zachování zdravého rozumu musím každou noc svého života tančit, abych se cítila divoce, lidsky a naživu," vysvětlila zpěvačka, proč každý den přispívá na Instagram svými videy, kde tančí ve svém sídle. Kvůli tomu si z ní i řada lidí dělala legraci. Pro Britney přitom jde o únik z tvrdé reality.

"Dělám se sebou ve své vlastní spiritualitě, co můžu, abych si udržela radost, lásku a štěstí. Každý den mi tanec přináší radost," dodala Britney na závěr svého emotivního vyjádření.

Fanoušci zpěvačky v poslední době často pořádají demonstrace za její svobodu a založili hnutí Free Britney (Svobodná Britney). To požaduje, aby byla zpěvačce navrácena svéprávnost včetně možnosti spravovat její vlastní majetek.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy