Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Britney Spears šla opět donaha: Těhotenské bříško zakryla chlupatým mazlíčkem

Britney v rouše Evině.
Zdroj: Instagram B. Spears, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
britney dráždí

Královna popu Britney Spears (40) nepřestává fanoušky překvapovat. To, že se v poslední době ráda svléká, není žádnou novinkou, tentokrát však do pózování přibrala i svého pejska. V komentářích pod její fotkou na sociálních sítích se to během chvíle zaplnilo komentáři.

Od chvíle, kdy královna popu Britney Spears znovu nabyla svobody, okamžitě propadla sociálním sítím a se svými fanoušky se dělí o všechny své koníčky i intimnosti. A právě u těchto snímků si fanoušci začínají ťukat na čelo. Dokonce i ti, kteří bojovali za její svobodu, si teď nejsou zcela jisti, zda to celé není tak trochu jinak.

Když zrovna zpěvačka neplní svůj Instagram videi s podivnými tanečními kreacemi, sází na sociální síť jednu nahatou fotku za druhou. Zamilovaná diva opět vsadila na pózu v rouše Evině. Těhotenské bříško a prsa jí tentokrát zakrývá její chlupatý domácí mazlíček, zadeček si pak ozdobila diamantem.

Pod roztodivnou fotkou není po pár hodinách o komentáře nouze. "Miluji tě, královno popu," napsal Britney jeden z nadšenců. "Miluji, když se usmíváš," připsal další. Našli se však i tací, kterým nad jejími snímky zůstává rozum stát.

"Miluji tě, Britney, ale tohle nějak nechápu," uvedla uživatelka chlo_qe. "Prosím, vezměte ji někdo ten telefon," dodal na adresu slavné nahotinky shbauer007.

Z Britney bude máma

Zpěvačka v dubnu oznámila velkou novinu - s partnerem Samem Asgharim (28) čeká jejich prvního společného potomka. Sama zpěvačka má však z předchozího vztahu ještě dvě děti.

„Na výlet na Maui jsem zhubla, abych to všechno zase nabrala zpátky. Říkala jsem si, co se s mým břichem stalo. Můj muž zažertoval ohledně těhotenství a já si následně udělala těhotenský test. No a jsem těhotná,“ napsala v příspěvku Britney. Zároveň dodala, že jí bříško roste neuvěřitelnou rychlostí, a bojí se, že bude mít uvnitř dva tvorečky.

Zpráva ohledně těhotenství přišla téměř šest let poté, co se Britney poprvé se Samem potkala během natáčení jejího hudebního videa Slumber Party, jak informoval web E Online. Pár spolu brzy začal randit a v září 2021 oznámili zásnuby.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy