Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Britney Spears se odvázala jako nikdy: Na oslavu svobody se svlékla úplně donaha

Zdroj: Showpix.cz
+ Další fotografie
Nahota

Zpěvačka Britney Spears (39) je po třinácti letech volná. Soud ve čtvrtek zrušil její opatrovnictví a ona tak bude moci dělat svá vlastní rozhodnutí. Zpěvačka tento životní zlom oslavila mimo jiné i tím, že si dala na sociální sítě svou zcela nahou fotografii.

Před středečním slyšením u soudu, kde se oficiálně rozhodlo, že otec Britney Spears Jamie už nebude jejím opatrovníkem, odletěla zpěvačka se svým snoubencem Samem Asghari (27) na dovolenou.

Momentálně tak zažívá velmi šťastné období, protože opatrovnictví skončilo po více než třinácti letech a během té doby nemohla sama činit žádná vlastní důležitá rozhodnutí. Kromě toho měl předtím její otec Jamie plnou kontrolu nad jejími financemi. Jejím novým opatrovníkem se stal hollywoodský účetní John Zabel.

Slova chvály a podpory od celebrit

Pod příspěvek jí ihned začaly psát celebrity, které byly nadšené, že je Britney Spears volná. „Miluju, když tě vidím tak šťastnou a volnou. Zasloužíš si to!” napsala DJka a bohatá dědička hotelového impéria Paris Hilton (40). „Děkuji Bohu, mluvila jsem o tom a modlila se za tebe roky. Jsem za tebe více než nadšená,” napsala zpěvačka Cher (75). „Velká gratulace Britney Spears!” napsala zpěvačka LaToya Jackson (65), sestra zesnulého krále popu Michaela Jacksona (†50).

Související články

Další články