Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Britney Spears děsí své fanoušky. S šíleným výrazem ve tváři si hnětla prsa jako těsto na mazance

Britney Spears opět řádí na sociálních sítích: Zpěvačka na videích ukazuje prsa v prapodivných polohách
Zdroj: koláž eXtra.cz/Profimedia.cz/Instagram Britney Spears
+ Dalších 22 fotografií
BIZÁR

Svými zvláštními tanci už Britney Spears nejspíš nepřekvapí. Nyní sází na obnažené fotky či videa, kterými bombarduje své fanoušky na Instagramu. Na posledních záběrech to vypadá tak, že chce svá prsa doslova umačkat. 

Britney Spears svými výstupy už moc nepřekvapí. Od různých nepochopitelných tanců s noži momentálně začala tvořit na Instagramu obsah, kterým by se mohla chlubit nejedna herečka z filmů pro dospělé. Kdysi úspěšnou zpěvačku zradila její narušená psychika natolik, že zřejmě zapomněla na hranice soudnosti.

Dvaačtyřicetiletá zpěvačka bombarduje své fanoušky videi, na kterých si mačká svá prsa a nastavuje se do různých nepřirozených poloh. Britney zřejmě ví, že moc chvály by u fanoušků nesklidila, a proto má komentáře na svém Instagramu vypnuté.

Těžký život

Blondýnka ve svém životě zažila celou řadu hrozivých momentů, které se zřejmě podepsaly na její zdevastované psychice. Od donucení k potratu, drogové éry či opatrovnictví vlastním otcem, který ji měl finančně vykořisťovat, až po tvrdý rozvod. Kvůli tomu všemu se do hudebního světa vrátit neplánuje.

Co se týče hudby, chce ji dělat pouze pro radost. "Nikdy se nevrátím do hudebního průmyslu," řekla zpěvačka v minulosti a zmínila, že zpívat a vystupovat už nebude, ale zaměří se na psaní textů pro ostatní zpěváky jako ghostwriter. "Napsala jsem více než 20 písní pro ostatní lidi během posledních dvou let. Jsem ghostwriter a upřímně si to užívám tímto způsobem," svěřila se nedávno na svém Instagramu.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy