Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Britney Spears nezklamala: Dráždí fanoušky další várkou nestydatých snímků

Britney Spears: Dováděla nahá ve vaně
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 13 fotografií
nahotinka

Kontroverzní hvězda počátku nového milénia Britney Spears opět řádí na Instagramu jako smyslů zbavená. Poté, co si smazala a obnovila svůj profil, to netrvalo dlouho a zase začala plnit svou sociální síť nahými snímky. Tentokrát ale vyměnila moře a písečnou pláž za obyčejnou vanu v koupelně. 

Návrat nahotinek

Synové popové královny Britney Spears, Sean Preston a Jaden James, si příliš neoddychli. Jejich slavná maminka si sice po jednom z ostrých výlevů na adresu svého otce Jamieho a matky Lynne smazala svůj profil na Instagramu, ale moc dlouho to nevydržela a na sociální síť se vrátila rychlostí blesku.

Podle webu Page Six interpretka hitu Womanizer vystartovala dost ostře na svou rodinu, která ji v roce 2008 zbavila svéprávnosti. "V čem jsi prostě tak výjimečný? V čem jsou mé sestry lepší, že jste se ke mně chovali jako k pos*anýmu psovi?" napsala svému otci Britney a následně si účet smazala.

Spolu s ní se ale vrátil i obsah, který její followeři buď milují, nebo naprosto nenávidí. Ve zběsilých tanečních videích a hanbatých fotografiích totiž jedni vidí ženu, která si vybojovala svou svobodu a konečně si může "dělat, co chce", druzí si zase myslí, že je pychicky narušená a její otec dobře věděl, proč se zpěvačka nachází v jeho opatrovnictví.

Místo moře vana

Britney, která ráda zveřejňuje fotky tak, jak pánbůh stvořil, se rozhodla své sledující opět pěkně rozparádit. Amatérské akty jsou většinou spojeny s hravým dováděním v mořských vlnách a válením se na písčitých plážích, tentokrát se ale zpěvačka nechala zvěčnit ve vaně.

V rouše Evině ukázala svým fanouškům svou perfektní postavičku. Svá ňadra si cudně zakryla dlaněmi a intimní partie překryla nálepkou kytičky tak, jak je u ní zvykem.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy