Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Britney Spears má dvojnici: Američanka je od popové princezny k nerozeznání

Britney Spears má dvojnici: Je k nerozeznání
Zdroj: Instagram Allegra "Pi" DuVal, profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
podoba

Popová princezna Britney Spears má dvojnici k nerozeznání. Do hvězdy se převtěluje Američanka Allegra “Pi” DuVal, která nejenže vypadá téměř totožně, ale navíc dokáže naprosto dokonale imitovat třeba i zpěvaččiny taneční kreace. Díky tomu si na sociálních sítích dokázala vybudovat statisíce fanoušků. Podobu posuďte sami.

Od chvíle, kdy zpěvačka Britney Spears (40) znovu nabyla svobody, okamžitě propadla sociálním sítím. Tam se dělí o vše, koníčky nebo taneční kreace? Není problém. Nutno říct, že i když její příspěvky získávají miliony srdíček, popová princezna se díky nim většinou stane terčem posměšků a lidé si z ní dělají spíše dobrý den. Tomu nasvědčuje i to, že internet je plný parodujících videí.

Britney Spears: Dvojnice
To vzala vážně hlavně Američanka Allegra “Pi” DuVal, doslova dvojnice Britney Spears. Nejenže vypadá téměř totožně, dokonale dokáže napodobit i zpěvaččina gesta, výrazy nebo taneční kreace. Obzvláště pak na TikToku vzbudila velký zájem lidí a dnes ji na této sociální síti sleduje téměř milion lidí, počet followers se ale velmi rychle zvětšuje.

Tím to nekončí. Tahle zábavička Američanku dokonce živí. Je libo vystoupení Britney Spears na vaší oslavě nebo třeba svatbě? Doopravdická ikona sice asi nedorazí, ale Allegra ji velmi ráda nahradí, což ukazuje i příspěvek na jejím Instagramu.

Podobu posuďte sami.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy