Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře Eurovolby 2019

Nejnovější kauzy

Britney Spears je mrtvá! Hackeři pohřbili zpěvačku zaživa!

Hackeři pohřbili na Twitteru Britney Spears.
+ Dalších 6 fotografií
Hackeři pohřbili v pondělí zpěvačku Britney Spears (35). Napadli totiž účet nahrávací společnosti Sony Music na Twitteru a zveřejnili na něm falešnou zprávu. Tweet se podařilo odstranit až po několika minutách. Zpěvačka je živá a zdravá, společnost už se jí i fanouškům omluvila.

Hackeři napadli v pondělí twitterový účet nahrávací společnosti Sony Music a zveřejnili na něm falešnou zprávu o úmrtí zpěvačky Britney Spears! Tweet visel na sociální síti pár minut, než se ho podařilo odstranit. O případu informovala agentura Reuters.

Fanoušci ale můžou být v klidu. Britney je živá a zdravá! Šlo jen o hloupý vtip hackerů. „Britney žije a daří se jí dobře,“ řekl mluvčí zpěvačky Adam Leber.

Společnost Sony Music se zpěvačce i jejím fanouškům omluvila a ve svém prohlášení uvedla, že její účet na Twitteru napadli hackeři. Naštěstí se podařilo vše zavčas odstranit. Přestože falešná zpráva u úmrtí Britney Spears visela na Twitteru jen pár minut, začala se po internetu šířit rychlostí blesku.

V minulosti se už na sociálních sítích objevila řada falešných zpráv o úmrtí.

Mohlo by vás zajímat

Další články