Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Britney Spears inspiruje fanoušky na svém Instagramu! Cvičení v bikinách jí jde naprosto skvěle

Britney jede!
+ Dalších 6 fotografií
Britney Spears na sobě v posledních letech maká jako blázen. Díky tvrdé dřině má postavu snad ještě lepší než na začátku své kariéry. Nyní fanouškům poslala inspirativní video, jak tráví svou dovolenou. Cvičení v sexy sportovním úboru je radost pozorovat!

Byly doby, kdy se na Britney nedalo skoro koukat. Baculaté období prožívá snad každá celebrita, obzvlášť po dětech. Tohle období má Brit naštěstí už za sebou. Za poslední rok a půl se z ní stala pěkně vysportovaná samice, jejíž křivky nelze nemilovat.

Britney se dostala do formy prý díky józe a pravidelnému kardiu. Musíme uznat, že je ohebná jako proutek a formu má zase jako na začátku kariéry. Jenomže tehdy jí bylo šestnáct a vypadala jako roztleskávačka. Dneska je z ní pyšná mamina a má toho za sebou opravdu hodně. Včetně pár skandálů nebo zhroucení.

A jelikož je Brit pěkná čiperka, svou dovolenou strávila velmi aktivně. Na svém Instagramu uveřejnila video složené ze svých workoutů. Britney se jednoduše nefláká a za tvrdou dřinu také pěkně sklízí ovoce. V jejím případě se jedná o ovoce velmi šťavnaté.

Mohlo by vás zajímat

Další články