Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Britney Spears (39) ukázala nahá prsa: Bojuje tím proti despotickému otci

Zdroj: Archiv Britney Spears
+ Další 2 fotografie
Free Britney

Americká zpěvačka Britney Spears odhalila hrudník. Nahá prsa jí kryly pouze dlaně. Fanoušci spekulují, že popová princezna odhodila svršky symbolicky. Veřejně se totiž rozhodla vystoupit proti svému otci, který je jejím opatrovníkem už od roku 2008. Jeho zacházení ale Britney popisuje jako teror.

Osvoboďte Britney

Americká popová zpěvačka Britney Spears (39) usilluje o zrušení opatrovnictví, které jí soud nařídil roku 2008. Toho se ujal její otec Jamie. Zpěvačka je od té doby v podstatě nesvéprávná, nesmí volit, řídit nebo sama používat své peníze, které vydělá. Nerozhoduje ani o své kariéře či o tom, kdy bude mít koncerty. Zlatá klec jako vyšitá.

Britney v jejím boji o svobodu podporují i ostatní umělci, zpěvačky Madonna, Miley Cyrus a další. Hnutí "Free Britney," česky " Osvoboďte Britney" se i díky sociálním sítím rozmohlo rychlostí blesku a široká veřejnost prosí, aby bylo opatrovnictví Britney, které připomíná spíš krutý teror, zrušeno.


Spravedlnost bere do vlastních rukou

Popová princezna uvedla, že ji otec týrá, a po letech mlčení se konečně rozhodla aktivně vystoupit a proti svému otci bojovat. Veřejně teď proti němu vystupuje a usiluje o dosažení spravedlnosti. Nedávno se s fanoušky podělila o to, že si koupila nové boty a jak úžasný pocit to pro ni byl.

Přeje si také cestovat tam, kam bude chtít. Moc ráda by prý navštívila St. Tropez a dala si tam zmrzlinu. Teď se rozhodla zarebelovat ještě více a odhodila svršky. Prsa si kryla jen dlaněmi a fanoušci spekulují, že tričko i s podprsenkou odhodila symbolicky, neboť se konečně začíná cítit volná ve svém boji za svobodu.


Související články

Další články