Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Britney naprosto ztratila soudnost! V triku se zvířecím vzorem a s přetékajícími faldy vypadá jako čuník

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Galerie jen pro odvážné, chtělo by se napsat po tom, co světlo světa spatřily aktuální snímky Britney Spears.

Britney Spears (33) a Iggy Azalea (24) se spojily a natáčely ve studiích Los Angeles hudební video pro jejich vášnivě očekávaný duet Pretty Girls.

Při pohledu na Britney, která neuvěřitelně přibrala a celkově v nepadnoucím oblečení vůbec nevypadala ve formě, se vám bude chtít brečet a zalézt si do postele s její fotkou z prvního alba Baby one more time, doufajíce, že to, co vidíte právě teď, se neděje.

Britney měla na sobě krátké tričko nad pupík s leopardím vzorem, v uších obrovské náušnice a celý outfit měl evokovat retro styl let devadesátých.

Víme, že budete psát, co je nám po tom a že kdyby byla hubená, tak zase píšeme, že je moc hubená a anorektická. Britney je matkou dvou dětí a víme, že si prošla všelijakými pády, ať už v osobním nebo kariérním životě.

Má na nějakou tu nedokonalost na těle už prostě nárok. V tomto případě jde ale o to, být soudný. Nemusí vypadat jako ve dvaceti a logicky ani nemůže Zároveň ale vážně není vhodné procházet se v upnutém, evidentně nesedícím topu, z kterého jí leze podprsenka, a přes nízko posazené džíny nechat přetékat kila navíc.

Celé to potom působí možná o dost děsivěji, než to ve skutečnosti je.

Takže, Britney, vyhodit stylistu, hodit se zpátky do formy a nehraj si na zaseknutou umělou puberťačku v čase, kdy už tomu tělo neodpovídá, a bude to zase dobré

Související články

Další články