Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Britney dělá po rozchodu vždy skandály. Tentokrát jen točí brečící videa!

+ Další 3 fotografie

Popová princezna Britney Spears měla hodně špatný den. Rozešla se s přítelem Davidem Lucadem, protože ho někdo natočil na video, jak líbá cizí ženu.

Všichni si pamatujeme na různá extempore, která hvězdička právě po rozchodech předváděla. Když se rozváděla se svým manželem Kevinem Federlinem, se kterým má dva syny, vyholila si například hlavu, byla agresivní na novináře a hystericky se rozplakala v talk show. Soudila se se svým bodyguardem, který ji obvinil ze sexuálního obtěžování. A šla z průšvihu do průšvihu.

Britney se uklidnila až se svým přítelem a později také snoubencem Jasonem Trawickem. K svatbě ale nikdy nedošlo. Po rozchodu s Jasonem to s ní také nevypadalo úplně nejlépe, přestala se o sebe starat a noviny se plnily fotkami, na kterých vypadala opravdu zanedbaně.

Fungovat začala opět až s dalším přítelem Davidem Lucadem, ze kterého se teď vyklubal záletník. Britney nejprve poslala fotku, na které je společně se svými syny, a americký křečovitý úsměv by jí opravdu nikdo nemohl věřit. Dnes se objevilo video, které umístila na svůj Instagram, a nevypadá na něm vůbec v pořádku. Nejprve mluví o tom, jak její špatný den rozveselily boty se srdíčky, které má na sobě její kamarádka, a potom rychle vypne kameru, protože se skoro rozbrečí.

Ustojí Britney celou situaci, nebo se budeme dívat na její další pád?

Související články

Další články