Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Britka utratila obrovskou sumu cizích peněz. Její výmluva, proč to udělala, nemá obdoby!

Michaela Hutchings rozfrcala spoustu cizích peněz.
Zdroj: facebook.com

Svobodné matce Michaele Hutchings (23) na účtu chybnou transakcí přistálo 52 000 liber (asi 1 872 000 Kč). Podle zákona se musí peníze vrátit majiteli, i když při převodu udělal chybu, ale Michaela se rozhodla udělat si druhé Vánoce a začala utrácet.

Když dívka zjistila, že jí společnost Lichfield Council poslala obrovskou hotovost, vydala se do nejluxusnějších obchodů a nakupovala drahé kabelky, boty a další doplňky. Během dvou dnů utratila 9 000 liber (cca 324 000 Kč), 1 000 liber dala své matce a zbytek si převedla na spořicí účet.

Společnost na chybu později přišla a pochopitelně chtěla peníze vrátit zpět. Policie jí zabavila nakoupené věci, aby je společnost vydražila a alespoň část peněz se jim vrátila zpět. Britce tak hrozí za neoprávněné užití cizích peněz až deset let vězení.

Ona má však pro své jednání podivnou výmluvu. „Udělala jsem chybu, ale jsem jenom člověk. Trestají mě proto, jak dobře vypadám. Potrestaný by měl být ten, kdo ty peníze poslal,“ řekla The Sun žena s tím, že soud a policie jí zničily značnou část života a způsobily doživotní trauma.

Související články

Další články