Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Britka přibrala kvůli muži milujícímu kypré tvary 45 kilo. Ten ji přitom podváděl s osmi hubenými ženami

Zdroj: Profimedia.cz

Co někdy dokáže láska nebo v tomto případě možná spíš zaslepenost, je až neuvěřitelné. Cassie Payne z Londýna se rozhodla přibrat kvůli svému příteli 45 kilogramů, protože jí řekl, že má rád ženy při těle. Jak velké bylo ale její překvapení, když zjistila, že ji podváděl s osmi štíhlými dívkami.

Poblázněná dívka se rozhodla přestat stravovat zdravě a přestala dbát o svůj jídelníček, protože jí její milý oznámil, že by jí to víc slušelo, kdyby přibrala.

Dvojice spolu čtyřikrát týdně navštěvovala fast foody, a i když si Cassie všimla, že se jí kvůli nezdravé stravě rozšiřuje pas, doufala jen v to, aby ji miloval její přítel.

„Máma mi říkala, že bych měla zhubnout, ale přítel mi řekl, že vypadám skvěle, tak jsem na její slova nedala. Říkal mi, že celebrity to dělají špatně, protože muži nemají rádi vyhublé holky, ale mají rádi křivky. Když jsem přibrala, říkal, že vypadám mnohem víc sexy, tak jsem nabyla dojmu, že větší znamená lepší,“ uvedla Cassie.

Žena strávila čtyři roky tím, že jedla všechno, díky čemuž nabývala na váze. Po čtyřech letech Cassie vážila 110 kilogramů. Věděla, že je obézní, ale když byla přesvědčena, že ji její přítel miluje, nezáleželo jí na tom.

Její iluze štěstí se ale začala pomalu rozpadat, když se dozvěděla, že ji její milý podvádí. Po čase jí přestal brát telefon. Nakonec díky Facebooku zjistila, že ji celou dobu podváděl s osmi jinými ženami včetně její kamarádky. Všechny ženy, kterým do jedné tvrdil, že s nimi chodí, byly velmi štíhlé, což Cassie naštvalo nejvíc.

Po této zkušenosti se Britka rozhodla získat zpět svou postavu, což se jí povedlo. Dnes vypadá více než dobře. Ostatně, posuďte sami.

Související články

Další články