Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Britka chtěla ušetřit a zajela si do Polska na plastiku břicha. Podívejte se v galerii, jak příšerně dopadla

Michelle Foran chtěla ušetřit peníze za plastiku.
Zdroj: Profimedia.cz

Dvaatřicetiletá sociální pracovnice Michelle Foran se chtěla zbavit strií na břiše a rozhodla se, že půjde na plastickou operaci. Protože chtěla ušetřit, dohodla si operaci v Polsku, která pro ni bohužel dopadla katastrofálně.

„Řekli mi, že to bude perfektně odvedená práce, a nikdy by mě nenapadlo, že se stane tohle,“ řekla se slzami v očích deníku The Sun Michelle. Bohužel jí vůbec nepřišlo podezřelé, že smlouva na operaci byla v polštině a ona se ani nenamáhala nechat si dokumenty přeložit. Stejně i lékař, který zákrok prováděl, neuměl ani slovo anglicky.

Když se Britka v květnu 2012 po operaci probudila, myslela, si, že je všechno v pořádku. Jakmile jí ale sundali obvazy, s hrůzou zjistila, že její tělo vypadá příšerně. Kůže byla extrémně vytažená nahoru, na těle měla šílenou jizvu a strie byly na břiše stále.

Když se vrátila zpátky do Anglie, objevila, že se jí pod hrudním košem udělala tuková boule. Michelle se obrátila na organizaci, která jí operaci zprostředkovala, ale ta se k ní obrátila zády a hájila se tím, že pouze zprostředkovala letenky a ubytování. Žena se po měsíci znovu na vlastní náklady vydala do nemocnice ve Vratislavi a lékař, který zákrok prováděl, jí poradil, ať nosí větší kalhoty. Když se zmínila o tukové bouli, bylo jí řečeno, že dostala epidurální anestezii. Tu by ale Michelle neměla už vůbec dostat, protože po zkušenosti během porodu u ní mohlo dojít k vážným komplikacím.

Foran se obrátila na právníka, ale podle všeho nemá nárok na nějaké odškodnění. Teď doufá, že se jí podaří pomocí kvalifikovaných lékařů ve Velké Británii absolvovat další operaci, která vzhled jejího zdeformovaného břicha zlepší.

Související články

Další články