Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Brit si vystřelil ze svého kamaráda a dal mu špatnou adresu svého domu. Málem ho to stálo život!

Mladík pozval svého kamaráda na návštěvu, ale schválně mu dal špatnou adresu. Jeho cestu do cizího domu a následný útěk natočil na video, které se na YouTube těší velké sledovanosti. A taky obří kritice ze strany paranoidních Američanů.

Connor McCarthy jednoho dne pozval svého kamaráda Brada k sobě domů. Protože u něho Brad ještě nikdy nebyl, Connor mu dal adresu a řekl mu, že může jít rovnou do jeho pokoje. A tady už přichází onen zádrhel – dal mu adresu protějšího domu.

Nic netušící Brad otevírá dveře a vchází do úplně cizího domu. Velmi brzy mu ale dochází, že něco nehraje…

Z okna naproti nejde vidět, koho potkal a co přesně se stalo, nicméně po krátkém postávání v předsíni se najednou obrátí a dá se na zběsilý útěk.

Je to jednoduše strašná legrace, a i když se ze strany Connora jedná o nepěkný a rozhodně ne kamarádský žertík, stejně mu tleskáme.

Trochu odlišné reakce se vtipálek už ale dočkal u uživatelů z druhé strany oceánu. Amíky totiž podobný šprým neskutečně popudil a jeho autorovi vzkázali, že svému kamarádovi mohl přivodit i smrt.

Když vám totiž do domu vejde neozbrojený studentík s batohem, ihned samozřejmě saháte po zbrani a na místě ho zastřelíte, ne asi!

Související články

Další články