Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Bříško se jí zvětšuje, jako by čekala dvojčata! Takhle Ewě Farné sluší těhotenství

+ Dalších 27 fotografií
Ewa Farna (25) se nedávno pochlubila veřejnosti, že s manželem Martinem Chobotem (30) čeká miminko. Celé těhotenství se jí dařilo půl roku úspěšně tutlat, teď už má ale nepřehlédnutelné bříško, které se zvětšuje, že by si mnozí mohli pomyslet, že z porodnice bude odcházet s dvojčátky...

Ewa Farna si s manželem Martinem Chobotem své soukromí hodně chrání a i klip, kterým její těhotenství oznámili, byl původně určen jen blízkým páru. Pohledná zpěvačka i přesto, že je v pokročilém stadiu těhotenství, vystupuje a účastní se různých akcí s přáteli v přírodě. Na snímku je patrný doprovod, kde je třeba i bavič Kamil Bartošek známý jako Kazma.

Teď se na svém Instagramu pochlubila několika krátkými videi, z nichž je patrné, že se pořádně zakulacuje. A porod u ní klepe na dveře. Ewa bude krásná maminka a podle velikosti bříška by se asi nikdo nedivil, kdyby se jí narodila krásná dvojčátka.

Ewa musí porodit do 12. dubna, potom už se totiž pracovně nezastaví. Po menších koncertech v Polsku i Česku vyjede začátkem května na velké turné, které se potáhne až do listopadu.

Podívejte se na snímky v galerii, jak jedné z nejoblíbenějších zpěvaček těhotenství sluší…

Mohlo by vás zajímat

Další články