Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Bříško Rytmusovy lásky Jasminy Alagič: Všichni mluvili o jejím těhotenství!

Spekulované těhotenství na Jasmině není vidět.
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 85 fotografií
Půvaby rozdávala na všechny strany a mezi desítkami celebrit na středeční oslavě 25. výročí pralinek Raffaello zářila Jasmina Alagič (28) jako nejjasnější hvězda. Není divu, že Rytmus (41) vyměnil Daru Rolins (45) zrovna za krásnou moderátorku. Středobodem zájmu však nebyl samotný vztah, ale Jasminino bříško, ze kterého nikdo z přítomných nemohl spustit zrak. Nechyběli ani redaktoři eXtra.cz, kteří se Jasminy na miminko zeptali.

Jen co začala moderovat SuperStar 2018, povedlo se Jasmině Alagič bez chybičky vplout do českého šoubyznysového rybníčku. Společně s Rytmusem teď tvoří nejostřeji sledovaný pár v zemi.

Proto nepřekvapí, že když ve středu dorazila na párty do luxusního pražského hotelu Augustine, strhla se veškerá pozornost na ni. Půvabná Jasmina zaujala nejenom nádhernými krajkovými šaty, které daly vyniknout její perfektní postavičce a zadečku, ale zrak se všem stáčel i k jejímu bříšku.

Mezi hosty večírku se totiž vášnivě šuškalo o údajném těhotenství, jež je skloňováno už několik dní. Na Jasminině postavičce to ale vůbec není vidět. Nepřibrala totiž jediný gram a bříško má stále dokonalé.

Šťastně zamilovaná Jasmina se o údajně plánovaném miminku odmítla s eXtra.cz bavit. Své soukromí si střeží a je přesvědčená, že vztah s Rymusem je jen a pouze její věc.

Vše tak nasvědčuje tomu, že Jasmina zatím v požehnaném stavu není.

Související články

Další články