Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Brigitte Bardot slaví 86 let: Těhotenství pro ni bylo příšerné. Raději by přivedla na svět psa

Brigitte Bardot slaví 86 let: Těhotenství pro ni bylo příšerné. Raději by přivedla na svět psa
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
výročí
Blonďatá ikona s dlouhýma nohama a plnými rty, které toužily líbat tisíce mužů, slaví neuvěřitelných 86 let. Brigitte Bardot alias BB se po herectví a modelingu dala na boj za práva zvířat. Dodnes je symbolem Francie pro to, co byla, ale už ne pro to, čím se později stala…

Rodilá Pařížanka, která si v minulosti již několikrát vysloužila pokutu za provokativní narážky namířené proti muslimům, se narodila 28. září 1934.

K filmu se tehdy šestnáctiletá Brigitte dostala díky Rogeru Vadimovi. Rodina BB však byla rezolutně proti. Ona však měla svou hlavu, a navíc se do tehdejšího asistenta režie bezhlavě zamilovala. Dokonce kvůli němu chtěla spáchat sebevraždu. Roger a Brigitte se nakonec vzali, ale jejich manželství dlouho nevydrželo.

Jediné dítě

Krásce z filmu A Bůh stvořil ženu se líbilo, že ji muži doslova padali k nohám, a ona ráda jejich zájem opětovala. Po rozvodu přišel na řadu osudový muž číslo dvě – herec Jacquese Charriera. S ním má herečka i svého jediného syna Nicolase, který dnes žije v Norsku.

Některé ženy jsou rády, že otěhotní a mohou přivést na svět zdravé dítě. Sama Brigitte však na své těhotenství vzpomíná s hořkostí. „Těch devět měsíců, to byla noční můra. Bylo to jako nádor, který se živil z mého těla. Nedočkavě jsem čekala na moment, kdy se ho zbavím. Raději bych přivedla na svět psa,“ píše herečka ve své knize vzpomínek.

Chtěla být svobodná

BB se nechtěla vázat, ale užívat si. Rozhodla se tedy, že se znovu rozvede a péči o syna přenechá svému Charrierovi. Ona sama se oddávala sexuálním radovánkám a zábavě. Sama herečka prohlásila, že její postelí prošla více než stovka mužů a několik žen.

Následovalo manželství číslo tři. Jejím vyvoleným se stal tentokrát milionář Gunter Sachs, který si užíval pocit, že má po svém boku filmovou ikonu. Po třech letech došlo na rozvod.

Počtvrté a dost

Před svými čtyřicátými narozeninami oznámila Brigitte konec své kariéry. Dala tím i vale všem večírkům a milostným románků a veškerou sílu začala investovat do zvířat. Na chvilku se zdálo, že blonďatá diva zůstane sama… ale jen na chvilku. Její srdce si získal francouzský pravicový politik Bernard d'Ormale, kterého si na začátku devadesátých let vzala a se kterým žije dodnes.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy