Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Brian Austin Green slaví: K narozeninám si nadělil potetovanou Tinu Louise, která strčí Megan Fox do kapsy

Brian Austin Green slaví: K narozeninám si nadělil potetovanou Tinu Louise, která strčí Megan Fox do kapsy
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
NOVÁ LÁSKA
Brian Austin Green, který dnes slaví 47. narozeniny, má novou lásku. Tina Louise, australská modelka, která propaguje na Instagramu hlavně bikiny a spodní prádlo, je prostě nádherná. Minimálně si to myslí 2,4 milionu jejích instagramových followerů. A nově také bývalá hvězda Beverly Hills 902 10, která se teprve před měsícem rozešla s matkou svých tří dětí, herečkou Megan Fox.

Žhavá australská kráska se narodila 23. května 1981, na svůj věk (39) ale rozhodně nevypadá. Je to prostě kus, což nepřehlédl ani 46letý slavný herec, který je už měsíc volný po rozchodu s herečkou Megan Fox. Před pár týdny se sice párkrát sešel s plastikovou Courtney Stodden, ale Tina Louise je rozhodně lepší volbou.

Tina Louise je spolumajitelkou veganské restaurace

Zdá se, že bolest z rozchodu po téměř desetiletém manželství se sexbombou Megan Fox, ze kterého vzešli tři synové: sedmiletý Noe, šestiletý Bodhi a tříletý Journey, už odezněla a Brian Austin Green má romantické receptory opět v pohotovosti.

Spolu s Tinou Louise už několikrát obědvali ve veganské restauraci Sugar Taco na bulváru Melrose Blvd. v Los Angeles. Tina je spolumajitelkou této restaurace, ve které se podávají veganské mexické pokrmy, jako jsou třeba tacos, nachos a burritos. Drželi se při tom za ruce, nešetřili úsměvy a něžnými pohledy a odjížděli společně.

Megan Fox, která o rozvod s Brianem pro nesmiřitelné rozdíly požádala už v roce 2015, ale následující rok otěhotněla, v milostném životě rovněž nezahálí. Momentálně je spojována s rapperem Machine Gun Kellym, který prohlásil, že je do ní zamilovaný.

Pokud vás potetovaná kráska zaujala, podívejte se do naší galerie na záplavu peprných sexy snímků, kterými zásobuje svůj instagramový profil, a zjistěte o ní víc.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy