Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Brian Austin Green otevřeně: Jak se dozvěděl o vztahu Megan Fox s Machine Gun Kellym

Brian Austin Green otevřeně: Jak se dozvěděl o vztahu Megan Fox s Machine Gun Kellym
Zdroj: Profimedia.cz / archiv Machine Gun Kellyho
+ Dalších 11 fotografií
rozvod
Brian Austin Green (47) v květnu potvrdil, že jeho manželství s krásnou herečkou Megan Fox (34) je u konce. Pohledná brunetka se zamilovala do rappera, který si říká Machine Gun Kelly (30) a od manžela odešla. Ten nyní prozradil, jak se o poměru své ženy s kontroverzním muzikantem dozvěděl.

Psal se květen letošního roku, když zahraniční média začala spekulovat o konci manželství Briana Austina Greena a Megan Fox. Sám herec, nejlépe známý ze seriálu Beverly Hills 90210, o pár dní později definitivní rozchod a blížící se rozvod skutečně potvrdil.

Manželství těchto dvou herců bylo na pokraji rozpadu už několikrát, až Meganina láska k rapperovi, který si přezdívá Machine Gun Kelly, ho definitivně rozvrátila. „Dozvěděl jsem se o tom sám, svým způsobem. A to je vše, co k tomu řeknu. Nepřečetl jsem si o tom v novinách nebo na internetu,“ řekl Brian v rozhovoru pro podcast Hollywood Raw.

„Snažím se si o tom nic nečíst, nechci se do toho nějak zapojovat. Prostě jsem teď sklopil hlavu a soustředím se na děti. Vím, že to samé udělá i Megan,“ popsal herec okolnosti rozpadu manželství. Herečka mu před svým odchodem vše vysvětlila a oba se nyní snaží co nejlépe přijít na to, jak i po rozchodu společně vychovávat tři potomky.

Seznámení s Machine Gun Kellym

Megan Fox a Brian Austin Green se dohodli, že své drahé polovičky po rozchodu dětem představí až v případě, že se bude jednat o vážný vztah. Zatím není jisté, zda se po několikaměsíční známosti děti seznámily s Machine Gun Kellym. „Chceme se v zájmu dětí chovat co nejzodpovědněji, takže máme jasný plán a toho se budeme držet,“ dodal Green.

Související články

Další články