Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Brian Austin Green hodil Megan Fox za hlavu: Údajně randí s touto slavnou silikonovou kráskou

Brian Austin Green hodil Megan Fox za hlavu: Údajně randí s touto slavnou silikonovou kráskou
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
rozvod
Brian Austin Green (46) a Megan Fox (34) teprve nedávno oznámili, že šli od sebe a chystají se po deseti letech manželství k rozvodu. Údajným důvodem je hereččina nová známost s rapperem známým pod pseudonymem Machine Gun Kelly (30). Zdá se, že i krasavec z Beverly Hills 90210 už šel dál, byl totiž spatřen během dne stráveného se silikonovou hvězdou reality show Courtney Stodden (25).

Teprve před měsícem Brian Austin Green přiznal, že v jeho manželství s Megan Fox (34) došlo k velké krizi, kterou nelze překonat. Herečka se během natáčení filmu zřejmě zamilovala do rappera jménem Machine Gun Kelly a dlouholetý vztah vzal za své.

Fox rozvod během deseti let manželství navrhovala několikrát a zřejmě zkrátka nebyla šťastná. Green, nejlépe známý jako David z Beverly Hills 90210, se podle zahraničních médií rozhodl, že smutnit nebude a sám údajně začal randit. Své dny nyní tráví s televizní hvězdičkou Courtney Stodden

Brian a Courtney spolu byli spatřeni při společném dni v Los Angeles, kam se vydali na oběd do mexické restaurace. Následně nastoupili do auta a odjeli neznámo kam. Zdroj blízký herci nicméně magazínu HollywoodLife řekl, že ačkoliv se Green snaží být šťastný, rozvod ho po dlouhých letech manželství pochopitelně trápí.

Courtney Stodden

Údajná nová přítelkyně Briana Austina Greena se narodila 29. srpna 1994 ve městě Tacoma v USA. Jedná se o televizní hvězdičku, zpěvačku, modelku a příležitostnou herečku. Po světě se proslavila především díky svým obrovským silikonům, četným plastikám a manželství s hercem Dougem Hutchisonem z filmu Zelená míle, který je o celých 35 let starší než ona. Rozvod s ním ohlásila letos v březnu. Na její kontroverzní snímky se podívejte v galerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy