Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Brenda z Beverly Hills v slzách: Stále věřila, že se její seriálový milenec Dylan (†52) uzdraví!

+ Dalších 62 fotografií
Smrt legendy
Slavný herec Luke Perry (†52) je po smrti. Idol mnoha žen a dívek zabily následky silné mrtvice, která ho ranila minulou středu. V pondělí ráno vydechl v obklopení svých blízkých naposledy. Do poslední chvíle jeho herečtí kolegové z legendárního seriálu Beverly Hills 90210 věřili, že se svému osudu postaví. Nejvíce nablízku mu byla Shannon Doherty alias Brenda Walsh, kterou smrt jejího seriálového přítele nejvíce zasáhla.

Ještě před čtyřmi dny věřila, že Luke zvítězí nad svými zdravotními problémy. Ale už tehdy tušila, že boj s nemocí bude těžký… Přesto nepřestávala věřit. Na svém Instagramu zveřejnila dojemnou fotku, kde ji seriálový Dylan objímá.

Přidala k ní silný komentář „My friend. Holding you tight and giving you my strength. You got this,“ To se dá volně přeložit jako „Můj kamaráde. Tisknu tě k sobě a posílám ti svou sílu. Tohle dáš.“

Bohužel její seriálový kolega a přítel svůj boj nezvládl. Po této informaci se Shannon podle všeho uzavřela před světem.

Luke Perry zemřel na následky mrtvice, která ho postihla minulou středu. Do dnešního rána byl udržován v umělém spánku.

Mohlo by vás zajímat

Další články