Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Brenda z Beverly Hills umírá na rakovinu, štvou ji sobci: Sakra, fakt zůstaňte doma

Zdroj: archiv S. Doherty, archiv
+ Dalších 17 fotografií
beverly hills 90210
Amerika také čelí rychlému šíření koronaviru, i když opatření tam nejsou tak razantní. A právě to vytočilo herečku Shannen Doherty (48), která bojuje se čtvrtým, posledním stadiem rakoviny. Vyzvala všechny sobce, kteří svým chováním ohrožují ostatní, aby zůstali doma!

Coby bojovnice se zákeřnou rakovinou patří Shannen Doherty do nejrizikovější skupiny ohrožených koronavirem. Nemoc COVID-19 by u herečky měla fatální průběh a nejspíš by vedla ke smrti.

Proto Brenda ze stále populárního seriálu Beverly Hills 90210 vyslala jasný vzkaz, jak by se lidé měli chovat!

"Jsem fakt naštvaná, je šílené, kolik lidí je v Malibu a jeho okolí. Lidé jsou na plážích, na výletech, a rozhodně ne ve správné vzdálenosti od sebe," posteskla si na Instagramu s tím, že někteří lidé mají pocit, že jsou mladí a zdraví, takže přežijí. „Copak nemáte prarodiče, jež milujete? Anebo člena rodiny s oslabeným imunitním systémem? Kamaráda s rakovinou? A opravdu chcete právě teď riskovat jejich život?“ rozčílila se Doherty.

Zůstaňte taky doma!

"Taky mám ráda čerstvý vzduch, ale užívám si ho raději jen na svém dvorku, daleko od lidí," prohlásila herečka. Své vyjádření připojila k fotce, na které drží transparent s nápisem "zůstávám doma pro nás VŠECHNY".

„Pro mé spolubojovníky s rakovinou, kteří tvrdě bojují každý den více a více. Pro moji mámu. Pro moji rodinu. Pro mého manžela. Pro mé přátele. Pro každého z vás. Pro sebe s rakovinou ve čtvrté fázi, moje bitva je i tak dost těžká. Za jednu z mých nejbližších kamarádek, se kterou se znám přes 28 let a jež se rozhodla ukončit svůj boj s metastatickou rakovinou, ale je v nemocnici sama. Naposledy. Pro každého lékaře a nemocničního pracovníka. Dělám to pro nás. Připojte se ke mně, prosím!" uzavřela zdvořile představitelka Brendy.

Ta se kvůli zákeřné chorobě, která se jí vrátila už poněkolikáté, nemohla jako Brenda vrátit do pokračování zbožňovaného seriálu...

Související články

Další články