Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Brenda z Beverly Hills se nevzdává: Zákeřná rakovina se jí rozšířila do mozku

Shannen Doherty: Lékaři jí řekli zdrcující zprávu
Zdroj: profimedia.cz/koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
rakovina

Herečka Shannen Doherty už léta bojuje s rakovinou prsu v posledním stadiu. Podle informací webu DailyMail se Brendě ze seriálu Beverly Hills 90210 nyní nemoc rozšířila i do mozku. 

Smutná zpráva

Americká herečka Shannen Doherty je statečnou bojovnicí, která se nepřestává bít se zákeřnou nemocí. Když si myslela, že má nejhorší za sebou, nemoc se vrátila a teď je ve 4. stadiu. O své léčbě i životě s rakovinou své fanoušky často informuje prostřednictvím svého Instagramu.

Zdrcující zprávu lékařů o tom, že se nádor postupně přemístil i do její hlavy, podle DailyMail věděla představitelka Brendy Walshové již od ledna letošního roku. Teprve nyní se ale rozhodla sdílet tuto skutečnost se svými followery na sociálních sítích.

Další ozařování

"5. ledna výsledky CT vyšetření ukázaly metastázy na mém mozku. Včerejší video ukazuje proces výroby masky, kterou budu nosit během ozařování mozku,“ napsala Shannen svým fanouškům smutnou zprávu s tím, že lékaři započali ozařování ihned po odhalení metastáz.

"12. ledna začalo první kolo ozařování. Můj strach je evidentní. Jsem extrémní klaustrofobik a v mém životě se toho odehrálo opravdu hodně. Mám štěstí na skvělé doktory i na úžasné vybavení kliniky. Ale ten strach… Ten zmatek… To načasování toho všeho... I tak může vypadat rakovina,“ dodala herečka, které ve videu tiše stékají po tvářích slzy a jejíž obavy z budoucnosti jsou zcela pochopitelné.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy