Shannen Doherty v televizní show Entertainment Tonight prozradila, že se rakoviny nezbavila. Právě naopak. Smrtelná nemoc se rozšířila do těla a lékaři ztratili nad léčbou kontrolu.

„Doktoři zjistili, že se mi rakovina dostala do lymfatických uzlin. Dokonce se stihla rozšířit i mimo ně,“ řekla statečná „Brenda“, které měla na oholené hlavě šátek. Na svou hřívu byla vždycky hrdá, ale chemoterapie z jejích krásných vlasů udělala chomáče bez lesku, kterým nebylo pomoci. Poslední kapkou bylo, když jí v ruce zůstal po prohrábnutí ve vlasech celý pramen.

„Jenom si pamatuju, že jsem běžela za svou mámou a křičela jsem: Moje vlasy, moje vlasy, moje vlasy, moje vlasy, moje vlasy! Když jsem se trochu uklidnila, řekla jsem jí, ať vyndá ze šuplíku nůžky. Protestovala, ale nakonec to udělala. Svázala jsem si vlasy do culíku a ustřihla ho. Pak jsme zkoušely různé účesy,“ popisuje Shannen intimní momenty.

Teď sbírá herečka všechny síly k tomu, aby byla inspirací a pomáhala všem, kteří si procházejí tím samým. Jediné, co ji trápí, jsou její milovaní, kteří budou trpět, pokud boj s nemocí prohraje.