Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

„Brenda“ z Béháčka má pro fanoušky smutnou zprávu: Její tělo prohrává boj s rakovinou!

Shannen Doherty rakovina zničila život.
Zdroj: Instagram, Facebook
+ Další 2 fotografie
Minulý rok v únoru Shannen Doherty oficiálně oznámila smutnou zprávu. Bojovala s rakovinou prsu a podstoupila náročnou chemoterapii. Nakonec si nechala jedno ňadro kvůli nádorům vzít. Dlouhá léčba se podepsala na jejím zdraví a ona nedávno zveřejnila fotografie, kde se oholila dohola, ještě před tím, než jí vlasy vypadají samy. Ale tím trápení nekončí.

Shannen Doherty v televizní show Entertainment Tonight prozradila, že se rakoviny nezbavila. Právě naopak. Smrtelná nemoc se rozšířila do těla a lékaři ztratili nad léčbou kontrolu.

„Doktoři zjistili, že se mi rakovina dostala do lymfatických uzlin. Dokonce se stihla rozšířit i mimo ně,“ řekla statečná „Brenda“, které měla na oholené hlavě šátek. Na svou hřívu byla vždycky hrdá, ale chemoterapie z jejích krásných vlasů udělala chomáče bez lesku, kterým nebylo pomoci. Poslední kapkou bylo, když jí v ruce zůstal po prohrábnutí ve vlasech celý pramen.

„Jenom si pamatuju, že jsem běžela za svou mámou a křičela jsem: Moje vlasy, moje vlasy, moje vlasy, moje vlasy, moje vlasy! Když jsem se trochu uklidnila, řekla jsem jí, ať vyndá ze šuplíku nůžky. Protestovala, ale nakonec to udělala. Svázala jsem si vlasy do culíku a ustřihla ho. Pak jsme zkoušely různé účesy,“ popisuje Shannen intimní momenty.

Teď sbírá herečka všechny síly k tomu, aby byla inspirací a pomáhala všem, kteří si procházejí tím samým. Jediné, co ji trápí, jsou její milovaní, kteří budou trpět, pokud boj s nemocí prohraje.

Související články

Další články