Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Brenda UKONČILA RADIOTERAPII a vypadá čím dál lépe. Dokonce jí rostou i vlasy a pomalu se vrací do společnosti!

Tak šel čas.
+ Dalších 6 fotografií
Tohle potěší všechny fanoušky kultovního seriálu Beverly Hills 90210, konkrétně pak legendární Brendy. Herečka Shannen Doherty ukončila radioterapii a její první pozitivní výsledky už se dostavují!

Shannen Doherty (45) vedla v posledních měsících hodně složitý boj s rakovinou. V jednu chvíli už to vypadalo, že ho vzdává a dobrovolně se smiřuje s tím, že opustí svět. Jenže Brenda je velká bojovnice, našla v sobě zbytky sil a nyní to vypadá, že začíná rakovinu pomalu porážet.

Za sebou má složitou radioterapii, ovšem tato procedura se zdá být úspěšnou. Shannen dorůstají vlasy a už se nebojí ukazovat ve společnosti. Fotografové ji objevili v Malibu a vypadala opravdu dobře, rozhodně lépe než ještě před pár měsíci!

Tak doufejme, že už v této kauze budeme přinášet pouze pozitivní zprávy. Brendu má snad každý v oblibě a určitě jí všichni přejeme, aby rakovinu brzy přemohla úplně a mohla se definitivně vrátit do normálního života.

Mohlo by vás zajímat

Další články