Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

BRENDA NA SMRTELNÉ POSTELI: Fanouškům poslala vzkaz. Bude tím posledním?

Zvládne Brenda boj s rakovinou?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
Herečka Shannen Doherty (45), kterou si každý z nás spojí především s rolí Brendy z Beverly Hills 90210, nevzdává svůj boj s rakovinou. Ač je hodně vyčerpaná, tak se snaží myslet pozitivně. Naposledy vyslala do světa zvěst, že nemoc dokáže překonat!

Brenda se stala miláčkem televizních fanoušků celého světa. Bohužel momentálně prožívá nejhorší období svého života. Bojuje se zákeřnou rakovinou. Ta už jí vzala vlasy a také skoro všechny síly. Poslední týdny to opravdu vypadalo, že se smrt nezadržitelně blí­ží.

Jenže dokud se neskončí, nic není definitivní a svůj život nechce vzdát ani americká herečka. „Navzdory všemu se cítím být požehnaná a jsem víc vyrovnaná s tím, kým ve skutečnosti jsem. Cítím, že svou nemoc zvládnu. I díky obrovské podpoře svých blízkých.“

Doufejme, že Brenda opravdu dokáže sebrat poslední zbytky sil a ještě se zakousne do nepříjemné nemoci. Přeci jen právě psychika je také hodně důležitá při léčbě. Podporu fanoušků má obrovskou, všichni ji chtějí opět vidět zdravou a šťastnou. Tak snad se vše zase v dobré obrátí.

Související články

Další články