Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

BRENDA NA KŘESLE SMRTI: Má za sebou první radioterapii. Snímky z boje s rakovinou nahání strach!

Brenda to nevzdává.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 15 fotografií
Shannen Doherty boj o svůj život rozhodně nevzdává. Naopak o něj bojuje ze všech sil. Pravidelně navíc o svém stavu informuje fanoušky a ti na dálku bojují s ní. Brenda má za sebou svoji první radioterapii a své pocity popsala na sociálních sítích!

„První den radioterapie. Vypadá to, jako kdybych se pokoušela o útěk. Chemoterapie mě děsí. Nejsem schopna vidět laser a léčbu, pouze pohybující se stroj, který mě děsí. Jsem si jistá, že se to poddá. Ovšem nyní? Nesnáším to,“ popsala své pocity známá herečka na svém Facebooku.

Shannen si všichni pamatují díky slavné roli Brendy ze seriálu Beverly Hills 902 10. Je vůbec první herečkou, která své fanoušky nechává nahlédnout do svého životního boje, který svádí s rakovinou.

Tvář jí hodně zbledla a rakovina už ji připravila o všechny vlasy. V poslední době je ale plna optimismu a má dobrou náladu. Věří si, že boj s jednou z nejsmrtelnějších nemocí lidstva dokáže vyhrát.

Na pokraji života a smrti jí pomáhá nejen její manžel Kurtis Warienko, ale také její matka a mnoho fanoušků na sociálních sítích. Věříme, že i díky této podpoře nakonec vše dobře dopadne a Brenda bude rozdávat úsměvy ještě hodně dlouho

Související články

Další články