Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Brenda je ZPÁTKY! Během týdne prošla úplnou proměnou, porazila Shannen Doherty rakovinu?

+ Dalších 29 fotografií
To je tedy změna! Příběh Shannen Doherty bojující s rakovinou sleduje celý svět se zatajeným dechem! Již několikrát to vypadalo opravdu bídně! Teď se ale karta úplně obrátila a Shannen vypadá lépe než kdy před tím!

Shannen bojuje se zákeřnou rakovinou prsu od roku 2015. Je jednou z největších inspirací pro ženy po celém světě. Podstoupila chemoterapii, slezly jí vlasy, trpěla depresemi a vypadalo to, že se loučí se životem a posílá fanouškům poslední vzkazy. Jenže nakonec to nevzdala, zabojovala jako lev a podívejte se na ni, jak to zvládla, holka jedna šikovná.

Zase se začala objevovat na veřejnosti! Jednou to byla sklenka s kámoškou, teď zase charitativní večírek na záchranu zvířat nebo nákupy. Své fanoušky také šokovala videem na svém Instagramu, kde statečně hopsá při tréninku. Shannen je jednoduše zpátky!

A to ještě před týdnem vypadala opravdu vyčerpaně, když sdílela fotku z poslední chemoterapie. „Teď, když mám za sebou chemo a všechna ozařování, nezbývá než si zahrát hru na čekání,“ podělila se na svém Instagramu. Shannen teď čeká na výsledky testů, jestli se rakoviny definitivně zbavila! Inspirovala už miliony fanoušků, kteří s ní sdílejí její čekání! „Jsi velká bojovnice, Shannen, jsme s tebou!“ objevuje se v komentářích.

Související články

Další články