Shannen bojuje se zákeřnou rakovinou prsu od roku 2015. Je jednou z největších inspirací pro ženy po celém světě. Podstoupila chemoterapii, slezly jí vlasy, trpěla depresemi a vypadalo to, že se loučí se životem a posílá fanouškům poslední vzkazy. Jenže nakonec to nevzdala, zabojovala jako lev a podívejte se na ni, jak to zvládla, holka jedna šikovná.

Zase se začala objevovat na veřejnosti! Jednou to byla sklenka s kámoškou, teď zase charitativní večírek na záchranu zvířat nebo nákupy. Své fanoušky také šokovala videem na svém Instagramu, kde statečně hopsá při tréninku. Shannen je jednoduše zpátky!

A to ještě před týdnem vypadala opravdu vyčerpaně, když sdílela fotku z poslední chemoterapie. „Teď, když mám za sebou chemo a všechna ozařování, nezbývá než si zahrát hru na čekání,“ podělila se na svém Instagramu. Shannen teď čeká na výsledky testů, jestli se rakoviny definitivně zbavila! Inspirovala už miliony fanoušků, kteří s ní sdílejí její čekání! „Jsi velká bojovnice, Shannen, jsme s tebou!“ objevuje se v komentářích.