Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Brazilská Miss (†28) si nechala napíchat výplně do obličeje: Takový konec nepřejete nikomu!

Bála se, že u nějakého zákroku zemře. To ji ale neodradilo od dalších
plastik.
Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Nebylo jí ještě ani třicet a už byla závislá na plastických operacích. Řeč je o brazilské krásce Raquel Santos, která zemřela po podivném zákroku. V rodném Riu de Janeiru si nechala do obličeje napíchat výplně, protože se jí nelíbily "vrásky" z úsměvu.

Dvojnásobná máma Raquel podstoupila už několik podobných zákroků, ale tenhle pro ni byl osudný. Jak je známo, Brazílie svoje missky a modelky do podobných operací tlačí a tahle mladá žena je další z obětí kultu umělé krásy.

Raquel vyhrála mnoho soutěží a chystala se pro další korunku. Našla si proto podivnou kliniku, kde jí měli provést výplně obličeje. Jenomže něco bylo špatně a modelka dostala po zákroku silný infarkt a zemřela. Tragickou událost vyšetřuje policie. Muži zákona dokonce přerušili pohřeb missky a její tělo si rovnou v rakvi vzali na další pitvu.

Samozřejmě se budou zkoumat podmínky na klinice. V podobných zařízeních je totiž běžnou praxí, že pacienti dostanou třeba léky určené pro koně. Její přátelé přiznávají, že svým vzhledem byla Raquel posedlá.

„Pořád se nechávala nějak vylepšovat. Chodila na plastiky tak často, že nám to ani neříkala. Byla závislá na cvičení a pořád chtěla vypadat lépe. Nikdy nebyla spokojená.“

Související články

Další články