Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Brazilec vraždil na silvestrovské party: Zabil exmanželku, vlastního syna a nakonec sám sebe!

Brazilec usmrtil dvanáct osob.
Zdroj: brazil.elpais.com
Katastrofou skončil silvestrovský večírek v brazilském městě Campinas. Ozbrojený muž vlétl na akci a postřílel, co se dalo. Odnesla to nejen jeho exmanželka, ale také jejich osmiletý syn. O život mělo přijít i dalších deset lidí!

Doslova masakr se spustil na jedné ze silvestrovských akcí v brazilském Campinasu. Po zuby ozbrojený Brazilec vlétl na party, kde byla jeho exmanželka a společný syn. Oba chladnokrevně zavraždil a o život připravil i dalších deset lidí. Nakonec spáchal harakiri!

Svědek Christano Machado vypověděl, že 15 minut před půlnocí zaslechl rány, nicméně myslel si, že jde o ohňostroj, vůbec netušil, že se v jeho blízkosti střílí. Co se skutečně děje, zjistil až v momentu, kdy jeden z postřelených vběhl na jeho pozemek.

Ač je v Brazílii kriminalita hodně běžná, tak tohle je rarita. Ke smrti střelnou zbraní dochází spíše během loupeží, přepadení nebo když se střetnou dva drogové gangy.

Související články

Další články