Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Bratrovražedný boj na sítích: Hayato Okamura se tvrdě opřel Tomia a jeho SPD

Bratrovražedný boj na sítích: Hayato Okamura se tvrdě opřel Tomia a jeho SPD
Zdroj: Profimedia
Hayato Okamura

Tomia Okamuru pro jeho kontroverzní názory nemůže vystát velká část národa. Podobně to má i rodina radikálního politika, zejména pak jeho bratr Hayato, který mu nemůže přijít ani na jméno. Proti Tomiovi se vymezil v minulosti už mnohokrát a stalo se to i nyní, když bratrovu SPD označil za pomahače Kremlu.

Hayata Okamuru tentokrát vytočil plakát SPD, kterému dominuje tvář Tomia Okamury a výrazný nápis "Putinovo Rusko na 1. místě". Radikální strana tak projevila podporu Ruské federaci, jejíž agenti stojí za vyhozením muničních skladů ve Vrběticích do vzduchu.

"KOLABORACE SPD a KSČM - pomahači Kremlu v naší zemi," napsal Hayato na sociálních sítích, co si o plakátu strany svého bratra myslí. Není to přitom poprvé, kdy se ostře vymezuje proti Tomiovi a jeho partaji.

Například pár dní nazpátek okomentoval Tomiovu podporu Rusku populární novinář Jindřich Šídlo. "Svět je v pořádku, vlastenec Okamura stojí stále na ruské straně," glosoval na Twitteru Tomiův postoj Šídlo.

Na novinářův tweet okamžitě zareagoval Hayato. "Pane Šídlo, pište, prosím, Tomio Okamura. Já ani nejmladší brácha Osamu ani moje děti s tím nemáme opravdu nic společného!" ohradil se Tomiův starší bratr. O bratrské lásce tak u Okamurů zjevně nemůže být ani řeč.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy