Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Bratr vévodkyně Kate se oženil. Na Azurovém pobřeží si vzal tuto éterickou blondýnku

Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Svatba

Vévodkyně Kate (39) se svým manželem princem Williamem (39) zažívají šťastné období. Katein mladší bratr James se oženil s pohlednou blondýnkou, kterou požádal o ruku v roce 2019. 

Poslední ze sourozenců Middletonových vstoupil do svazku manželského. Nejmladší bratr vévodkyně Kate James Middleton si vzal svou dlouholetou partnerku Alizée Thevenet. Své ano si řekli na romantickém Azurovém pobřeží v jižní Francii.

Pár je spolu od roku 2018, v září 2019 se zasnoubili a nyní se konala veselka. „Před zraky rodiny, přátel a pár psů jsem si vzal za ženu lásku svého života. Stalo se tak v krásné vsi Bormes-les-Mimosas. Slovy nedokážu popsat, jak šťastný jsem,“ uvedl ženich na svých sociálních sítích.

Seznámili se díky pejskovi

Na svatbě nechyběli rodiče Middletonovi ani sestry Kate a Pippa se svými rodinami. Kromě toho se na svatbě ukázali také milovaní psi. Právě ti Jamesovi pomohli překonat těžké chvíle, protože trpěl těžkými depresemi.

Díky jeho pejskovi se navíc seznámil se svou nyní již ženou Elizée. V minulosti magazínu Telegraph uvedl, že se ti dva potkali, když jeho fenku Ellu přišla Alizée pozdravit a začala si s ní hrát. O Jamesovi si prý navíc myslela, že je to číšník.

Související články

Další články