Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Bratr Josefa Šurala (†28) o těhotné Denise: Její truchlení? Udělejte si obrázek sami

Bratr Josefa Šurala (†28) o těhotné Denise: Její truchlení? Udělejte si obrázek sami
Zdroj:
Předchozí Další
+ Dalších 33 fotografií
šok
Situace kolem vdovy po fotbalistovi Josefu Šuralovi (†28) Denisy stále neutichá. Drobná blondýnka, která 14. května porodila svého třetího potomka jinému muži, je stále v hledáčku veřejnosti, která nedokáže pochopit její počínání. Jak se zdá, tak stejný názor jako většina národa má na vdovu i rodina po zesnulém hráči.

Skvělý mladý muž, otec od rodiny a bývalý kapitán Sparty Josef Šural zemřel tragicky loni 29. dubna při nehodě mikrobusu v Turecku. Jeho smrt vzbudila v celém Česku vlnu emocí a lítosti nad jeho pozůstalými.

Třetí těhotenství vzbudilo vlnu emocí

Jen dva měsíce před smrtí totiž přivítal na světě spolu s manželkou Denisou svou druhou dcerku Melissu, na kterou doma čekala už pětiletá Vanesska. O to víc všechny dost překvapilo, když v den Šuralova výročí smrti vyšlo najevo, že vdova Denisa je v pokročilém stadiu těhotenství. Novým partnerem a otcem dítěte je kontroverzní ústecký podnikatel Tomáš Horáček, po kterém vdova svého novorozeného syna pojmenovala.

Horáček, který byl v minulosti trestně stíhán, mimo jiné vdově pomáhá s vymáháním peněz z tureckého fotbalového týmu Alanyaspor, který slíbil Šuralově rodině vyplatit 25 milionů korun.

Rodina nic netušila

Zarážející na tom však je to, že Šuralova rodina o Denisině těhotenství nevěděla. Z čehož lze usuzovat, že po pohřbu byl mezi vdovou a Josefovou rodinou kontakt takřka nulový. Denisa začala s podnikatelem randit už v červnu, dva měsíce po Josefově smrti. Asi i proto nebylo ze strany Denisy na místě se s rodiči a bratrem Josefa Jakubem nadále scházet. Právě mladší Jakub teď promluvil o současné rodinné situaci.

Bratr potvrdil chladné vztahy

"Každý, kdo si ten rozhovor a články přečetl, si určitě o všem udělá obrázek sám. Víc se k tomu nebudu vyjadřovat," řekl stroze Blesku.

Chladné vztahy v rodině potvrdil i lobbista Tomáš Horáček. "Nepřísluší mi to hodnotit, nechci to soudit. Jen jsem slyšel, že ten vztah ze strany Josefových rodičů nebyl dobrý. Víc bych to nechtěl rozebírat," řekl Horáček, jehož jméno figuruje v kauze údajně zmanipulovaných zakázek ve zdravotnictví.

Článek o tom, jak se vdova Denisa s Horáčkem poznala, si přečtěte zde.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy