Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Bratr ji znásilňoval, pak dívenku (†12) zavraždil pěstoun: Ze strachu, že je těhotná!

Dívku zavraždil pěstoun, dostal doživotí.
+ Další 2 fotografie
Přišla domů z tanečních, pěstoun se na ni vrhnul a zavraždil ji. Tiahleigh Palmer (†12) si ještě před krutou smrtí procházela peklem. Nevlastní bratr ji totiž nutil k pohlavnímu styku. Otec se bál, že by mohla být s jeho synem těhotná, a vzal jí život.

Pro ostatní členy rodiny to mohl být den jako každý jiný, ale mladičká Tiahleigh Palmer už delší dobu žila ve strachu. Psal se rok 2015, když ji tehdy osmnáctiletý nevlastní bratr Trent donutil k pohlavnímu styku. Dívka se neměla jak bránit a neměla tušení, že to nejhorší ji teprve čeká.

Když se její nevlastní otec Rick Thorburn dozvěděl, co jeho biologický syn provedl, dostal strach, že by mohla být Tiahleigh těhotná. Počkal si, až se vrátí z taneční školy, a chladnokrevně ji zavraždil. Její téměř nahé, bezvládné tělo pak pohodil k místní řece.

Rodina se ještě toho večera sešla u kulatého stolu. Thorburn jim oznámil, že se o všechno postaral. O pár dní později nechali po dívce vyhlásil pátrání a Rick ochotně spolupracoval s policií. Dokonce za jakoukoliv stopu nabídl tučnou odměnu. Odhalit Thorburna policistům nakonec pomohl anonymní telefonát.

Tři roky starý případ, který se stal v australském Queenslandu, se uzavřel teprve tento týden. Ricka Thorburna poslal soudce do basy na doživotí. „Byla to chladnokrevná, vypočítavá a bezcitná vražda,“ řekl podle BBC o jeho odporném činu.

Ostatní členové rodiny, manželka i dva synové, už si své tresty odpykávají. Vražda otřásla celou Austrálií a případ vedl i ke zpřísnění pěstounského systému v zemi.

Mohlo by vás zajímat

Další články