Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Bratr Hanychové přiznal, že se Soukupem nevycházel: Jejich vztah jsem nechápal, byl to bizár, říká Vincent Navrátil

+ Dalších 6 fotografií

Jaké to je být bratrem kontroverzní Agáty Hanychové (38), která pravidelně poutá pozornost českých médií? Nejen o tom se rozpovídal ve studiu eXtra Host její mladší sourozenec herec Vincent Navrátil. Zároveň přiznal, že když oznámila vztah s Jaromírem Soukupem, i jeho samotného to šokovalo. V té době je dokonce nazval bizárem. Jak se skoro švagrem vychází dnes?

Agáta Hanychová je o dvanáct let starší než její bratr Vincent Navrátil, přesto si k sobě dokázali najít cestu. Vincent o ní promluvil v rozhovoru pro eXtra.cz. Prý se k němu vždy chovala hezky, zároveň se ale mezi sebou rádi kočkují.

"Agáta byla vždycky skvělá ségra, milující, pomáhala nám ve všem. My jsme jako rodina hodně sžití a držíme při sobě v dobrém i ve zlém. Já si myslím, že se ségrou jsem měl hezký vztah vždycky," prozradil Vincent v rozhovoru. Hanychová patří mezi nejprobíranější české celebrity vůbec, přitom podle Vincenta žije obyčejným životem. Nemyslí si, že by Agáta o pozornost médií usilovala, její fanoušky ale prý její život zajímá. A jak už to tak bývá, poptávka určuje nabídku.

Vztah s Jaromírem Soukupem

Když před rokem vyšlo najevo, že Agáta chodí s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, všechny to okamžitě šokovalo, včetně Vincenta. "Jo, byl to bizár. Něco, co mě šokovalo, a nebyl jsem schopný to nijak uchopit. Jednalo se o mou sestru, a tak jsem měl plnohodnotný právo se vyjádřit, jak jsem chtěl," prohlásil Navrátil, který tak přiznal, že z nového člena rodiny nebyl zrovna dvakrát nadšený.

Jak se "švárou Járou", jak mediálního magnáta před časem nazval v rozhovoru pro eXtra.cz, vychází dnes? "My jsme si všechno s Jaromírem vyříkali a došli jsme k závěru, že on je tvrdohlavý, já jsem tvrdohlavý, tak jsme si ťukli hlavou a bylo to jako plácnutí rukou," řekl s úsměvem Vincent. Vztah Agáty a Jaromíra ale detailně nesleduje. Vůbec to neřeší a prakticky se "vyzónoval", jak sám uvedl.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy