Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Bratr Ester Ledecké se drsně opřel do ČT: Co hrozného televizi vzkázal?

Co se mu tak nelíbilo?
+ Dalších 14 fotografií
Ester Ledecká (22) získala na olympiádě v Koreji zlato, což šokovala všechny. Nikdo nedoufal, že by mohla zvítězit, a přece se stal zázrak. Superobří slalom pokořila s naprostým nadhledem a nechala za sebou největší světové jedničky. Její bratr Jonáš Ledecký (24) je samozřejmě z vítězství své sestry šťastný, ale neodpustil si hodně drsný komentář na adresu České televize.

Všichni fanoušci, ale i rodina Ester Ledecké slaví. Její triumfální vítězství na superobřím slalomu dojalo spousty lidi k slzám. Jediný, kdo se hodně drsně ohradil, byl její bratr Jonáš Ledecký, který se pustil do České televize.

„Rád bych se sešel s tou p*čou, která rozhodla, že místo toho pustí hokej… smrt ČT,“ napsal na sociální sítě s tím, že je opravdu hodně naštvaný, protože Česká televize raději vysílala hokejový zápas Česko – Kanada, místo toho, aby se raději soustředili na jeho sestru.

„Za to, že to nedáváte v televizi, by vás měli ukřižovat, vy č*ráci,“ nebral si servítky a komentoval celé dění okolo Ester. Následně si pak postěžoval, že aby viděl brilantní výkon sestry, tak musel sledovat britské vysílání.

Někteří lidé si myslí, že je jeho reakce hodně přehnaná, a druzí s ním plně souhlasí a podporují ho v jeho slovech. A jaký je váš názor? Přehnal to bratr světové jedničky?

Mohlo by vás zajímat

Další články