Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Bratr by ho zabil! Verunka (13) po BRUTÁLNÍM NAPADENÍ Ondry (22): Ty s*áči!

+ Dalších 26 fotografií
Drsná zpověď
Surový útok na youtubera Ondru Vlčka (22) má drsnou dohru. V úterý ho nemilosrdně zbil bratr jeho nezletilé přítelkyně Verunky (13). Shodil ho na zem a několikrát udeřil pěstmi do obličeje. Kdyby z místa neutekl, už prý nemusel žít. O brutálním incidentu promluvila sama třináctiletá dívka, která napadení přihlížela.

Youtuber Ondra Vlček skončil s podlitinami skoro po celé tváři. V úterý ho totiž napadl starší bratr jeho nezletilé Verunky. Důvodem měla být lež o rozchodu, v den, kdy se Vlček dušoval, že si počká na dívčiny patnáctiny, se spolu totiž ruku v ruce procházeli po Ostravě.

O incidentu promluvila i třináctiletá Verunka, podle které se to všechno semlelo jinak, než tvrdil její bratr. „To, že napsal, že se snažil všechno vyřešit v klidu, byla jedna velká lež,“ svěřila dívka. „Nikdy ho nekontaktoval a včera se viděli poprvé v životě. A on se zachoval jako největší s-áč a napadl ho v okamžiku, kdy jsme ho ani neviděli, a když byl na zemi, tak ho začal mlátit. Ale to, že jsem Ondrovi řekla, aby utekl, protože by ho přizabil, nikdo neví. Protože mu začal každý hned nadávat, že utekl,“ naznačila, že nebýt její rady, Ondra už by nemusel být mezi živými.

Když se začátkem týdne Ondra ke vztahu s o tolik mladší Verunkou přiznal, strhla se doslova bouře. Nikdo nechápal, že se nestydí jít s takovým vztahem na veřejnost. I když se Vlček dušoval, že sex spolu nikdy neměli a zatím si vystačí s líbáním, lidem stejně připadalo jeho počínání nechutné.

A přestože Verunka stála a stojí na Ondrově straně, její starší sourozenec se to rozhodl vyřešit po svém. „Tímto ti vzkazuji, že jsi pro mě jako bratr úplně skončil. Ten člověk, co si říká můj bratr, psal do komentářů takové lži, až je mi z toho špatně. Kurva, však Ondra má i trochu rozumu. Je tomu těžké věřit, ale má,“ rozčílila se dívka.

„Lidi jsou takové svině, že radši natáčeli a smáli se jak největší k–oti, než aby pomohli,“ uzavřela svou zpověď o surovém útoku. Tím ale zdaleka neskončila smršť nadávek a výhrůžek, která ji a Ondru doslova zasypala.

Někteří internetoví diskutéři se nezdráhají věkově vzdálenému párečku přát to nejhorší. „Jste ubožáci, jak můžete někomu přát smrt? Já se prý mám vzpamatovat, ale pak tady jsou lidé, co píší, abychom umřeli. Vzpamatujte se vy, k–va,“ napsala ještě Verunka.

Zatím není jasné, zda se případem už zabývají policisté. Dá se však předpokládat, že bez odezvy to Ondra s Verunkou nenechají.

Mohlo by vás zajímat

Další články