Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Bratr BMW zabijáka prý také utekl od nehody: Víme, jak to doopravdy bylo, a nebudete tomu věřit!

Marek Půček už si v klidu sedí za dva měsíce starý incident
z náměstí Kinských v Praze.
+ Další fotografie

Konkurenční bulvární servery převzaly včera v podvečer a dnes ráno zřejmě mylnou informaci TV Barrandov o tom, že Zdeněk Půček, bratr legendy zhovadilosti – vraha z BMW Marka Půčka – údajně rovněž utekl „pravděpodobně opilý nebo zfetovaný“ od nehody osobního vozu v Praze, který zboural v noci lampu a následně z něj utekla celá posádka.

A protože někdo Zdeňka Půčka následně na místě viděl, byla senzace na světě.

Zatímco média jen papouškovala zjevně nepřesnou informaci televize, eXtra.cz se spojilo s obvykle velmi dobře informovanými zdroji v okolí rodiny a přátel obou bratrů a ty stejně jako v případě smrtící nehody Marka poskytly redakci nepochybně přesnější informace, než aktuálně kolují sdělovacími prostředky.

„Zdeněk samozřejmě v tom autě neseděl a nemá s ním nic společného, byli s celou partou v nedaleké hospodě a jen vyběhli ven se podívat, co se stalo. Jsou tu známí, proto někdo následně zavolal do bulváru, že se ta nehoda týká vrahouna z BMW, a už to žilo vlastním životem, je to dost legrační, protože Zdeněk je asi tak ten poslední, kdo by řídil opilý a utekl, není jako bratr a tohle ho dost mrzí,“ řekl nám člověk, který je celé situaci tak blízko, že o jeho slovech nepochybujeme.

Ostatně je zjevné, že se celá „kauza“ zakládá na informacích jediného zdroje TV Barrandov a zdroje oficiální o Zdeňkovi Půčkovi jako o pachateli nehovoří.

Ten prý v první chvíli zvažoval i právní kroky: „Jenomže co s tím nadělá, u nehody v houfu čumilů byl, navíc je bratrem Marka, nechce na sebe upozorňovat, i přes to, jakou cítí křivdu, pak se divte, že nechce o bráchovi mluvit s bulvárem.“

Mohlo by vás zajímat

Další články