Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Bratr Bendiga měl děsivou dopravní nehodu: Marsell skončil v nemocnici, Jan se zhroutil

Marsell Bendig měl děsivou dopravní nehodu.
Zdroj: Herminapress/se souhlasem Marsella Bendiga/koláž
+ Dalších 8 fotografií
nehoda

Mladší bratr Jana Bendiga měl děsivou dopravní nehodu. Marsell Bendig společně s Lucií Bikárovou havarovali na dálnici, a to cestou z koncertu ve Znojmě, kde vystupovali jako Honzovi předskokani. Jak Marsell informuje na sociálních sítích, stál při nich bůh a z téhle noční můry se budou vzpamatovávat ještě hodně dlouho. Naštěstí vyvázli pouze s lehčími zraněními. 

Marsell Bendig společně s kolegyní Lucií Bikárovou měli dopravní nehodu. Stalo se tak při cestě ze Znojma, kde vystupovali jako předskokani Jana Bendiga. Jak informuje zpěvák prostřednictvím sociálních sítí, je obrovské štěstí, že oba vyvázli pouze s lehkými zraněními. Při pohledu na zdemolované auto je zázrak, že se nestalo nic vážnějšího.


"Kdyby při nás nestál Bůh a všichni svatý, už bychom tu nejspíš nebyli, z téhle noční můry se budeme probouzet ještě dlouhou dobu. Ale, díky bohu jsme v pořádku, vyvázli jsme jen s odřeninami a naraženými zády. Děkujeme všem za zprávy a podporu. Jsme doma a v pořádku. Uvědomili jsme si, že neznáme den ani hodinu, kdy může být konec," píše Marsell k příspěvku, kam přidal děsivé fotografie z nehody.

Automobil řídil Marsellův manažer Pepa, který bohužel nezvládl řízení, dostal smyk a skončil ve středovém pruhu. „Nezvládl jsem řízení, je to moje chyba, začalo sněžit a vozovka byla kluzká. Jsem z toho hrozně špatný,“ řekl deníku Blesk. Nejvíce se strachovali o Bikárovou, která nedávno podstoupila operaci ucha, a obávali se, aby náraz sluch nepoškodil: „Doufáme, že jí ten náraz sluch nepoškodí,“ říká.

Doporučené video: Rozhovor s Marsellem Bendigem o jeho úspěchu ve filmu BANGER.


Jan Bendig se měl psychicky zhroutit

Marsell, který zazářil ve snímku Banger a byl oceněn Českým lvem za nejlepší výkon ve vedlejší roli, byl převezen do nemocnice s podezřením na vnitřní krvácení. To naštěstí lékaři po sérii vyšetření vyloučili. Vyvázl tak pouze s povrchovými zraněními, při nárazu si totiž rozbil hlavu o okénko. V nemocnici mu zajistili krční páteř fixačním krunýřem.


Když se informaci dozvěděl Jan Bendig, psychicky se zhroutil. V poslední době okolo sebe vyvolal nesmírný rozruch, když vyplula na povrch informace, že skandál s moukou na Českém slavíkovi měl být předem domluvenou akcí. „Když se o tom doslechl, v zákulisí se složil,“ prozradil Blesku zdroj.

To, že Bendig neprožívá lehké období a na koncerty se mu jezdí těžko, prozradil i na svých sociálních sítích. "Chci vám z celého srdce poděkovat za dnešní koncert ve Znojmě. Cítil jsem z vás neskutečnou lásku a to se mi opravdu nejelo na koncert v úplně hej náladě. Děkuju! Děkuju! Dnes jsem vás a vaší podporu potřeboval víc než kdy jindy. A cítil jsem ji fakt moc. Jste nejvíc," psal na svém Instagramu.

Odporné vzkazy

Většina Marsellových fanoušků oddechla a přejí jemu i Lucii jen to nejlepší. Věc má bohužel odvrácenou stranu. Na momentální vlně odporu k bratrovi se veze i on. Marsell totiž zveřejnil nechutný vzkaz, ve kterém někdo píše, že je to karma a jemu i Honzovi přeje smrt. "Pro pána, který píše tyhle krásný zprávy, máme taky co říct: Jsme zdraví a živí," okomentoval to Marsell. "Kolik nenávisti je kolem nás, až to hezký není. Nicméně, hlavně že jste v pořádku a moc se opatrujte," napsala Andrea. Ostatní komentáře se nesou v podobném duchu.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy